Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bevezetik nagy eséllyel a...

Bevezetik nagy eséllyel a sorkatonai szolgálatot?

Figyelt kérdés

Most van valami új törvény erre, ahogy hallottam.

Ha folytatódnak a tüntetések, vagy az orosz-ukrán háborúra hivatkozva. Van erre reális esély most?

Eléggé aggódom emiatt.

23/F egyetemi hallgató vagyok.



2022. okt. 28. 22:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Amúgy semmi érdemi újdonság nincs a törvényi szabályozásban sem.
2022. okt. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 árokpart ***** válasza:
88%
Nem erről szó sincsen. Több mint valószínű, hogy valamiről figyelemelterelés. Nagy eséllyel arrról, hogy ne a most megszavazott szociális törvénnyel foglalkozzanak az emberek.
2022. okt. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%

Jaajj ugyan már, dehogy vezetik be.

Az összes képviselő csak trollkodásból szavazta meg a törvényt!

Mert ugye csupa ilyen humoros ispánok kormányoznak.

2022. okt. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 árokpart ***** válasza:
81%
3-as A háború miatt bevezethették volna már eddig is akár már februárban ha akarták volna.
2022. okt. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Nem fogják.
2022. okt. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Nem.
2022. okt. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
81%
Max ha Magyarországra is átterjed valami háború...
2022. okt. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem fogják.
2022. okt. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Amennyire megbolondulni látszik Orbán, én kinézem belőle. Majd választások előtt eltörli és akkor megint ő lesz a jófej.
2022. okt. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%

Orbán a háború kirörése után hangoztatta hogy fejleszteni kell a Honvédséget. Mert nyilván teljesen el volt hanyagolja. Amit rá kellett volna költeni, azt ellopták. Most, mint a covid alatt az egészségügy látszik hogy a Honvédség is milyen ramaty állapotban van. Így most előtérbe került, ezért muszáj azt a látszatot mutatni, hogy rendbe lesz téve.

Aztán hogy ez miben nyilvánul meg, felszerelésekben, eszközökben, járművek én, vagy épp emberekben azaz létszámban, azt már csak Orbán tudja. De mivel ez is csak látszat intézkedés ahogy a covid alatt az egészségügy rendbe tétele. Ezért kizártnak gondolom hogy itt hatalmas sorozások legyenek.

2022. okt. 29. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!