Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaza van Orbán Viktornak,Ukra...

Igaza van Orbán Viktornak,Ukrajna egy életképtelen ország?

Figyelt kérdés

Doktor Orbán Viktor Mihály miniszterelnök úr szerint Ukrajna egy életképtelen ország,ami már lehet magától megszünt volna ha nem megy Putyin,ugyanis már csak a könyöradományok tartják egyben őket.



[link]



Mi a véleményetek,igaza van?



2022. okt. 28. 11:42
A kérdező szavazást indított:
Doktor Orbán Viktor Mihály miniszterelnök úrnak igaza van!✅😎🇭🇺
Doktor Orbán Viktor Mihály miniszterelnök úrnak nincs igaza!✖️😠🇺🇦
30 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

Orbánnak, nemcsak, hogy igaza van, de mellé még stadionja, kisvasútja és haverja is van, akinek meg Andija van!


Orbán Viktornak megvan mindene!

2022. okt. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

Azért ő is nagyon tartja a markát Brüsszelben a könyöradományokért.

Az meg, hogy egy ország eladósodik egy háború alatt elég gyakori. A britek talán még ma is fizetik a kölcsönbérleti szerződés keretében kapott segítséget az USA-nak. De nem látom, hogy őket ez zavarná, mivel nincs náci zászló a brit parlamenten cserében.

2022. okt. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom mikor mondta ezt, de ha tényleg mondta akkor végülis igaza van.

De!

Nem magyarország minimum ennyire életképtelen ha nem jobban!

Se romániában sem ukrajnában nem élnék. Se magyarországon mondjuk de egyelőre kénytelen vagyok.

2022. okt. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Ukrajna olyan életképtelen, hogy egy villámháborúnak induló dzsemborit visszavert és már lassan egy éve tartja a frontot. Mi magyarok meg ilyen esetben virágot dobnánk a bevonuló orosz felszabadítókra. Még az Unión belül, békeidőben sem vagyunk képesek fenntartani egy minimális életszínvonalat, helyette ársapkákat vezetünk be megint, mint Venezuelában. Ezt tudta Orbán kiszarni magából 10 év gazdasági fellendülés alatt. Kárpátok Géniusza.
2022. okt. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jó hát ez igaz #4 de ha választanom kellene hogy ulrajnába megyek vagy ausztriába én az utóbbit választanám..
2022. okt. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Orbán Viktor az igazságot is legyőzte!
2022. okt. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
#5 Én is, de Magyarország helyett is Ausztriát választanám.
2022. okt. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Mondja ezt ő. :D Magyarországot is gyakorlatilag az EU tartja el. :D Én tulajdonképpen örülök az ilyen böfögéseknek, mert euroban kapom a pénzem és ilyenkor úgy meg ugrik az értéke, mintha fizu emelést kaptam volna. :D
2022. okt. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
15%
Kérdező nem beszélni magyar. DE mivel 444-et olvas, a szint nem meglepő:))
2022. okt. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
6%
Ő már csak tudja.
2022. okt. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!