Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A qrva fidesz szándékosan...

A qrva fidesz szándékosan folytat olyan politikát amivel a magyarokat kivándorlásra kényszeríti?

Figyelt kérdés
Így úgy harcol a migránsok ellen közben még hozzá be a mexikói, indiai stb munkásokat... Végülis nekik mindegy kifizet adót. Az a baj amennyi magyar már ki ment, nincs elég erő lázadni sem... Egyszerű tüntetéssel nem lesz itt változás.

2022. okt. 24. 21:36
1 2 3
 1/24 árokpart ***** válasza:
100%
Nem a Fidesz, illetve nem kimondottan a Fidesz, hanem az egész rendszer kormánypártostul, ellenzékestül. Nincsen különbség köztük egy a rendszer sajnos. Kiárusították gyarmatnak az országot sajnos, csak amíg itt jobboldalizunk, libsizünk, hadakozunk egymással, addig észre sem vesszük és pont ez jó a hatalomnak.
2022. okt. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
63%

Ha ilyen politikát is folytat, akkor nem jól csinálja, ugyanis a régiónkban a magyarok körében a legalacsonyabb a kivándorlás.

[link]

2022. okt. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
70%

Azokat a magyarokat üldözi el, akiknek lelkiismeretük, becsületük, igazságérzetük van, és elég fiatalok, hogy külföldön új életet kezdhessenek.

Szavazókat meg "új állampolgárokat" tud hamisítani papíron, vagy hozott Oroszországból, Afrikából, Szerbiából, Araboktól.

2022. okt. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
Engem nem kényszerít.
2022. okt. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
54%
Az én fejemhez senki nem fogott még fegyvert, hogy menjek, aki kiment mind azért tette, mert elhitte, hogy a keresete mellett a kiadása ugyanannyi marad, mint itthon. Én senkit nem láttam még hazajönni ferrarival, aki kinn én ugyanolyan életkörülmények közt van, mint itthon is lenne.
2022. okt. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Végülis igen.

A covid alatt a cég aki ukránt alkalmazott, az kapott/fő 500e nettót a kormánytól, míg a magyar után semmit se.

Felveteli létszámstoppban sz 1. Hullámban ez fini volt hogy kirúgnak, meg nem vesznek fel mert hogy magyar vagy....

De a mai napig megy az ukránozós cegeknek a 120 nettó, plusz rá van szólva a navra hogy ne ugasson be az ilyen cégeknek, hogy minimálra van bejelentve az ukrán és meg is 400 nettót visz haza.

2022. okt. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Első igazad van.

Második, ez azért durva. De németek hová vándorolnak? 😅 Gondolom USA

2022. okt. 24. 21:50
 8/24 A kérdező kommentje:
6os az szép... Gyanús hogy ugyan ez ment az országban Trianon előtt is, ezért szaporodott el a román , szerb, német...
2022. okt. 24. 21:57
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

#7

Igen, USA.

[link]

2022. okt. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
2010 óra 75%-kal nőttek a reálbérek, és megfordult a kivándorlási hullám, te mégis miről beszélsz?
2022. okt. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!