Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ciki hogy a Fideszre szavaztam?

Ciki hogy a Fideszre szavaztam?

Figyelt kérdés
Bevallom a Fideszre szavaztam tavasszal de úgy látom mintha egyre cikibb lenne fideszesnek lenni, mintha kezd gáz lenni a Fidesz, most lehet hülyeséget csináltam tavasszal?
2022. okt. 24. 11:53
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
0%

"Halkan azért megsúgom, hogy ha "Makkant Petike" lenne a miniszterelnök, akkor legalább az EU-ból jönnének a pénzek, és nem azért kellene imádkoznod, hogy az ársapkák megmaradjanak..."


Nem imádkozok most sem az ársapkákért, kedves libsi, szóval itt már tévedsz is.


Másodszor ha az a problémád, hogy meg történt eseménnyel érvelek, akkor te se érvelj azzal, hogy mi lenne ha Makkant Petike lenne és jönnének a pénzek.


Harmadrészt ha Makkant Petike lenne, a magyar katonák meg mennének a frontra és talán még pénz se jönne. Na akkor? :))

2022. okt. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!