Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik tavasszal a Fideszre...

Akik tavasszal a Fideszre szavaztak, most is ezt tennék, annak tükrében, ami most az országban zajlik illetve amilyen helyzetben most vagyunk?

Figyelt kérdés

Ez a cikk elég részletesen leírja, amit én is gondolok:

[link]


2022. szept. 18. 09:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
41%
Akik a Fideszre szavaztak többségében nem azért tették, mert a Fidesz azelőtt jajj de jól kormányozott, hanem azért, mert ettől az ellenzéktől a víz lever mindenkit. El tudod képzelni, mi lett volna ennek az országnak a sorsa, ha olyan emberek vezették volna, mint Jakab, Fekete-Győr meg Gyurcsányék?
2022. szept. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
46%
A házastársamat se cserélem le azért, mert munkanélküli lesz. Most kicsit összébb kell húzni magunkat és utána megint kisüt a Nap. Nálam marad a Fidesz. (nyugodtan lehet birkázni meg hasonló jelzőkkel illetni.)
2022. szept. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
58%
Amíg a szar és a szar között kell választani nyilván a megszokott szart fogják választani. Az már más kérdés hogy esetleg az összefogással jobb lenne a helyzet
2022. szept. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
51%
Egy magyar ember sohasem szavazna a fideszre. Az ukránokat meg nem érdekli mi folyik az országban, csak hogy mit kapnak ingyen.
2022. szept. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
73%
#4 jó tudni hogy 3 millió nem magyar él az országban.
2022. szept. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
42%

Ha reálisabban láttam volna a helyzetet, akkor a Mi Hazánkra szavaztam volna. Mindenhonnan az ömlött rám, hogy nekik esélyük sincs bejutni és az Összefogás kétharmaddal fogja váltani a Fideszt. A kettő közül nyilván még mindig inkább a Fideszt választom, mint hogy a Mi Hazánkra adott elveszett szavazatom az Összefogásnak segítsen hatalomra kerülni.

Azt jobbnak tartom, hogy egyelőre maradt a kormány, de a kétharmadot sokallom. Mondjuk legalább annyi előnye van, hogy ez a szégyenletes söpredék ellenzék megsemmisült. A Mi Hazánk erősödik, megérdemelten. Kettő és négy év múlva övék a szavazatom.

Másokat is ismerek, akik ilyen taktikai okokból szavaztak a Fideszre. Az minket is meglepett, hogy az ellenzéki hazugsággyár semmivel sem kevésbé gátlástalan, mint a kormánypárti. Még azt is el tudom képzelni, hogy a Fidesz látta, hogy ők vannak nyeregben, de direkt hagyta keménykedni az ellenzéket, hogy az emberek aggódni kezdjenek és inkább nyomjanak a Fideszre, hogy megakadályozzák az anarchiát.

2022. szept. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
40%
Igen. Én pl azt hittem, mára már nem lesz se rezsicsökkentés, se árstop stb. Ehhez képest mind megmaradt, én kellemesen csalódtam. És ami legfontosabb: továbbra is jön hozzánk az oroz gáz. Tuti, hogy MZP-nél ez már nem így lenne...
2022. szept. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
64%

Rezsicsökkentés csökkentese ennyit írok csak!

Ha reustobblesz hogy mondhat egy kormány ilyet?

Ennél meg 1 Dobreves arnyekkormany is igazabb valosabb mint dögr{gi és bandája! Ezek még a szart is kitaposnak minden emberből hogy ők gazdagodhassanak ennyit a faxxopo fideszrol, megdoglesztenem mindet! Elég már belőlük qreara

2022. szept. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
57%
Ha a rezsi több lesz...
2022. szept. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
48%

"Akik a Fideszre szavaztak többségében nem azért tették, mert a Fidesz azelőtt jajj de jól kormányozott, hanem azért, mert ettől az ellenzéktől a víz lever mindenkit. El tudod képzelni, mi lett volna ennek az országnak a sorsa, ha olyan emberek vezették volna, mint Jakab, Fekete-Győr meg Gyurcsányék?"


Orbánnál szerintem jobbak lennének ők is.

2022. szept. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!