Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A tanárok átmossák a diákjaik...

A tanárok átmossák a diákjaik agyát a tuntetéses, sztrájkos témákkal az iskolában?

Figyelt kérdés

Anno. Mikor én diák voltam az iskolában Ceterum centrum TILOS volt az iskolában POLITIZÁLNI.


Ez mára mitől változott meg ennyire?



2022. okt. 23. 20:17
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
19%
Az amerikai woke SJW-k megmérgezték a fiatalok elméjét.
2022. okt. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
19%
Ezt én sem értem. Ideje lenne megtisztítani az iskolát ettől a mocsoktól. Kirúgni azokat, akik a diákokat kihasználják saját anyagi érdekükben.
2022. okt. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
82%
Hát az sem ma volt, amikor te iskolába jártál ezek szerint. :D
2022. okt. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
13%

A mai tanárok számára a diák egy eszköz, hergelik őket.


Mindeközben a hazai diplomások száma kiemelkedően alacsony, hazánkban kiemelkedően sok a funkcionális analfabéta. Amikor én voltam általános iskolás és gimis, mindig szaktanár tanított, és már akkor is hülye volt a magyarok nem elhanyagolható része. Keves gatyagógusok, tetszettek volna jobb munkát végezni!

2022. okt. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
87%

A tanárok és a diákok benne vannak az oktatási rendszerben, így ők érzik a problémákat.

Míg a fotelben ülő fideszes megmondó emberek viszont nem.

2022. okt. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
0%

Még mielőtt nekem támadna pár ballib, arra gondoltam, hogy akkor mindig szaktanár tanított, tehát voltak elegen a tanyárok és mégis alacsony volt a diplomások aránya, sok volt a funkcionális analfabéta.


Ezt azért írtam, mert egy ballig gyökér szerint a szaktanárhiány miatt gyengék a teljesítmények, de régen is gyengék voltak, tehát nem ez az oka, hanem a tanyárok gyenge teljesítménye.

2022. okt. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
0%
Ma 20:28 és a korábbi ma20:25 vagyooook.
2022. okt. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
96%
Hát azt hiszem neked sem sikerült megérteni a tanárok és a diákok követeléseit. Nem csak a pénz és nem csak a szaktanárok hiánya a probléma. Tantervek modernizálása, kompetencialapú oktatás, a tantervi célok alkotásakor bevonni a gazdasági szakembereket, felszereltség sokkal fontosabb, mint amiket felsoroltál.
2022. okt. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

"A mai tanárok számára a diák egy eszköz, hergelik őket."

Szerinted a tanárok hány százaléka támogatja a tüntetéseket, hogy így egy kalap alá veszed az összeset, hm?

2022. okt. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
89%
A tanárnak elég, ha megmondja mekkora a fizetése és még egy alsós is kiröhögi aki több zsebpénzt kap havonta.
2022. okt. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!