Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem értik az emberek...

Miért nem értik az emberek hogy egész Európa a szankciók mellett van akkor nekünk sem kell szembe menni a “forgalommal”. Te is a szankciók mellett foglalsz állást, elősegítve a háború befejezését?

Figyelt kérdés

2022. okt. 19. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Nyilván én nem vagyok helikopter + nem szembe megyek autópályán a forgalommal, tehát szankciópárti vagyok.
2022. okt. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
A szankciókkal semmi baj nincs.
2022. okt. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
Dehogy foglalok. Betiltanék minden szankciót, aki kitalálta azt meg felkötném.
2022. okt. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%

Tehát ha 10ből 9 idióta fut a szakadék felé és te nem akarsz arra futni akkor te leszel a hülye mivel nem a többi hülyével együtt futsz?


A szankciók jelenleg az EU-s gazdaságot végzik ki, Oroszország nem áll le miatta. Tehát konkrétan csak saját magunknak ártanánk jelenleg ezzel.

2022. okt. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Természetesen a szankciók mellett vagyok, más békés megoldást nem látok Oroszország meggyengítésére. Az egész EU-val pedig egyébként sem szeretnék hadakozni, mert abból duplán rosszul jönnénk ki.
2022. okt. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Népünk derák kipcsak harcosokból áll, így mindig az ellentétes irányt kell képviselnie Viktortának.
2022. okt. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van itt még egyáltalán élő ember, aki hisz ebben a jezsuita mesterkedésben? :P
2022. nov. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!