Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem értem, Magyarország...

Nem értem, Magyarország Kormánya azt írja, hogy a szankciók tönkretesznek minket! Mondja el Ön is a véleményét a Nemzeti Konzultáción! Dehát, nem azt kérdezik, amit állítanak?

Figyelt kérdés
Nem kéne pártatlanul feltenni a kérdést? Mielőtt felteszik, már azelőtt válaszolnak a saját kérdésükre?

2022. okt. 18. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Mindenki elmondhatja a véleményét, a kormány is, te is.
2022. okt. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Igen 1-es, csak én erre a villanyszámlámat költöm (amiből internetezek), míg a kormány milliárdokat, mindezt egy válság közepén.
2022. okt. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4%
Mit nem értesz, akarod a szankciókat vagy sem, ha akarod arra is tudsz igennel felelni ha nem akarod azt is tudod jelezni feléjük.
2022. okt. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

A kormány hazudik és uszít. Ahogy ezektől a szarháziaktól megszoktuk.


Áprilisban volt egy választás. Azért választották meg őket, hogy ilyen dolgokban döntsenek. Döntöttek is. Megszavaztak minden szakciót.

Vállalják már érte a felelősséget!

2022. okt. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Igen, az vicces, hogy szerintük azok a szankciók miatt áll ennyire rosszul a magyar gazdaság, amiket azért szavaztak meg, mert nem érintik hátrányosan Magyarországot.
2022. okt. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem ha szerintük a szankciók rosszak, akkor miért szavazta meg Orbán Brüsszelben..
2022. okt. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"Mindenki elmondhatja a véleményét, a kormány is, te is."


Igen, elmondhatja. De nem magában a kérdésben!

Külön esetleg elmondhatná. De pl. kampányolni már csak pártként lenne etikus, a saját pénzükből, nem az ország pénzéből, mint kormány.


De mindenképpen határozottan a kérdőívtől függetlenül, mert így nincs értelme a kérdőívnek, ez minden szakmai alapot nélkülöz.


Az már csak hab a tortán, hogy milyen plakátkampányt csináltak egyébként. Mint egy gyámoltalan hisztis kisgyerek, a szankciók tönkretesznek minket, kérem bácsi nem bántson engem. Miért mondják ezt nekünk? Tetszettek volna nem kiszolgáltatni magunkat keletnek, mellesleg az infláció nagy része háborútól független.

2022. okt. 21. 15:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!