Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vissza fogjátok küldeni a...

Vissza fogjátok küldeni a nemzeti konzultációt?

Figyelt kérdés
2022. okt. 19. 08:30
A kérdező szavazást indított:
igen, helyesen kitöltve
Igen, széttrollkodva
Nem
38 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Valamennyi fűtőértéke annak is van.
2022. okt. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Nyilván nem, valamivel be kell gyújtani a kandallót.
2022. okt. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Értelmesebb dologra is el tudom használni, begyújtok vele.
2022. okt. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
6%

A hülyegyerekek trollkodnak, mert vagy olvasni sem tudnak vagy gondolkodni és ilyen egyszerű kérdésekre válaszolni.

Csak aztán meg csodálkoznak, hogy miért is nem az történik amit ők akarnak.

Miért történne?

Miért kellene olyanokkal foglalkozni akik erre sem képesek, hogy kérdezik a véleményüket, beleszólhatnának abba amit eddig kritizáltak, erre nem válaszolnak.

A választáson sem annak a véleménye dönt aki nekiáll trollkodni és zsírkrétával összerajzolni a szavazólapját, hanem aki értelmes ember módjára megmondja, hogy kit akar megszavazni, hogy az életéről, az országáról döntéseket hozhasson.

Szerencsére. A hülyegyerekeknek ott van az óvoda meg a játszótér, a döntéseket meg az értelmesek hozzák meg.

2022. okt. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
#5 Ezeket az agymenéseidet már senki sem olvassa el.
2022. okt. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

5: a hülyegyerekek töltik az álkérdéseket, amiknek az összeszámlálása sem nyilvános, ezért úgy csalnak az eredménnyel, ahogy akarnak


Semmi értelme, csak annyi, hogy a fidesz lobogtathassa az álkonzultáció senki által nem ellenőrzött eredményét, illetve hogy a kampányért megint lenyúlhassanak egy rakás pénzt a fideszes haverok.

2022. okt. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

#7 Az önirónia iskolapéldája hölgyeim és uraim! Egy fideszes szavazó, aki az értelmi színvonalat kéri számon embertársán.

Tisztelt uram! Én elolvastam a monológját, de annyi nyelvtani hibát tartalmaz, hogy azt hittem migráns.

2022. okt. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
9:ő beszél karakterekről, amikor nem tud nyelvtani hibák nélkül leírni egy szöveget
2022. okt. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
El se fogom olvasni. Nyilvánvaló, hogy a Fidesz már most tudja, mi lesz a végeredménye és verni fogják majd a mellüket, hogy ezaz, megmutattuk Brüsszelnek, micsoda elsöprő sikere volt a nemzeti konzultációnak, meg bla bla sok hülyeség, ki hiszi még el ezeket...?
2022. okt. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
92%
Tapasztalat, hogy meg sem kapom. Még 2014. januárban, mikor először lehetett, a helyi jegyzőnél tiltottam le az adataim felhasználását. Ez valamiért nagyon erős, nem tartalmaz kivételeket. Két cikluson át még választási értesítőt sem kaptam, azt kivehették belőle, mert utána jött. Eddig, nemzeti konzultációra tökéletesen működött a tilalmam, az ugyanezen a címen lakó menyem és fiam mindig megkapták. (Amikor online kitöltési lehetőség is volt, azt meg elsunnyogtam.)
2022. okt. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!