Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik vissza akarják hozni a...

Akik vissza akarják hozni a sorkatonaságot, azok miért a Magyar Néphadsereget tekintik követendő mintának?

Figyelt kérdés
Mikor az egy nagy semmi volt, mind szakmailag, mind emberileg. Semmi értelmes pluszt nem adott.
2022. okt. 18. 20:29
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
64%
#39 Ja,én se gondoltam volna, hogy ennyi hülye van. Ráadásul olyanok is osztják az èszt akik nem is voltak sorkatonák... 14 éves kis hülyegyerekek akarják megmagyarázni,hogy az márpedig milyen jó és az kell és pont...kiégek komolyan. Honnan a f@szból szednek ilyen baromságokat? Á, mindegy, kár idegeskedni.
2022. okt. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
77%

39.


Ennél már csak a munkásőrség volt lejjebb, nagyatyám mesélt róluk - nem túl pozitív fényben tüntette fel őket.

2022. okt. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
39%

32.


Kérdező, akarsz egyet nevetni? Őrmestertípusok egy olyan újságból ami még akkor jelent meg, mikor létezett a sorkatonaság:


[link]

2022. okt. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
33-as: Köszi, ezen bexartam! Na ebből a valóságban a legtöbbször az 1-es eset fordult elő, plusz még alkoholista volt, de a 3-as eset jó tulajdonságai nélkül, sőt igazából nem is értett semmihez sem. A jóindulatú alkeszból meg sajnos csak mutatóban akadt.
2022. okt. 20. 14:58
 35/36 anonim ***** válasza:
61%
13# hát a néphadsereg pont ezekre tanította meg a magad fajta komcsi boomer senkiházi fåszkalapokat
2022. okt. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
33: Voltak meleg tisztek? :O
2022. okt. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!