Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha kitör a dél-szláv háború...

Ha kitör a dél-szláv háború is, és az észak-kelet szláv háború frontja felénk tolódik és bevezetik a sorkatonaságot, te mit fogsz tenni?

Figyelt kérdés

2022. júl. 31. 23:32
A kérdező szavazást indított:
Azon nyomban itt hagyom az országot mint eb a szarát!
Elmegyek és Nyugaton fogok letelepedni, egyébként sem hiányzott már sok ehhez a döntéshez a reménytelen gazdaság és diktatúra miatt.
Itt fogok maradni és harcolni fogok a hazámért, mint anno Eger hősei!
Itt fogok maradni de csak azért mert nincs annyi pénzem, hogy a teljes családomat elmenekítsem, így hát együtt maradok velük jönnön bármi.
23 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Attól, hogy lövöldöznek a szerb-koszovói határon, nem lesz sorkatonaság. Az egész felvetés marhaság.
2022. júl. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem csak lövöldöznek, gyülekezik is a haderő a határnál. Akárcsak az előző háború kitörése előtt.
2022. júl. 31. 23:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Majd ejtek pár könnycseppet a besorozottakért.

De természetesen mindenhol terjeszteni fogom, hogy Gyurcsány és Brüsszel miatt szükséges.

2022. júl. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Maradok hivatásos katona és teszem a dolgomat, ahogyan eddig is tettem.
2022. aug. 1. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Veszek egy jegyet ámerikába, csak oda
2022. aug. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Somló Volán Zrt. válasza:
Én nem lehetek katona, mert autista vagyok. Ha ez nem lenne elég a szememmel is vannak gondok.
2022. aug. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szerbeket szét fogják tépni, mint a sz.rt. Koszovóval sem tudnak nagyon mit kezdeni. Előbb lesz Koszovó Albániáé (jobb is lenne) mint azt te hinnéd :)
2023. máj. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!