Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amikor az LMBTQP-ről beszéltek...

Amikor az LMBTQP-ről beszéltek itt a politikai témában a "P" betű számotokra mit jelent?

Figyelt kérdés
2022. okt. 18. 10:22
1 2 3
 11/28 nemaRendőrség ***** válasza:
4%

A pedofilokat is hozzá szokás venni.

Először csak mi lgbtp ellenesek használtuk hogy keverjük a melegeket és a pedofilokat, de valamiért felvették egyesek és az lgbtp tagjai is használják néha

2022. okt. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
10%

11

" lgbtp tagjai is használják néha"


Gyakorlatban majdnem mindig

2022. okt. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
96%
#11 Álmodozz csak róla, hogy szabadon molesztálhass kislányokat, nem fog megtörténni
2022. okt. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
74%
Soha nem létezett lmbtqp, egyszer 4chan/pol/-ra (nemzetközi náci fórum) kiposztolt valaki egy kamu képet egy weboldalról és aztán azt terjesztették egymás között redditen meg ilyen pöcegödrökben, aztán elhitették magukkal, hogy igaz, mert valójában ők is tudják mennyire szánalmas az, hogy azért utálnak és akarnak büntetni valakit, mert mást szeret, mint ők. Ezért ki kellett találni ezt a hazugságot és elterjeszteni. A weboldal továbbra sem létezik. Csak a szokásos hazudozások, amiket a náciktól megszoktunk már úgy 1930 óta.
2022. okt. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
17%

14.


Én sohasem láttam ezt a weboldalt, de tudom, hogy létezik az lmbtqp és nem vagyok náci.

2022. okt. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
És mi az az lmbtqpn?
2022. okt. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
74%
#15 Tudod a pletyka így terjed, a forrást sokan már nem is ismerik. Hihetetlen tudom. Arról nem tudok nyilatkozni, hogy a fejedben mi létezik és mi nem.
2022. okt. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
66%

A pedofília amúgy is elsősorban egy heteroszexuális férfi probléma.

Nem értem, hogy az LMBT-nek mi köze lenne hozzá.

2022. okt. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 nemaRendőrség ***** válasza:
13%

A homoszexuálisok amúgy molesztálással szaporodnak.

Az összes úgy lett meleg, hogy nagyon fiatalon felfedezte egy felnőtt férfival a szexualitását.

Legalábbis így fogalmazzák meg, dolgozzák fel hogy egy pedofil meleg férfi megerőszakolta őket gyerekként

2022. okt. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
69%
A hetero nők meg azért heterok mert a hetero férfiak molesztálták őket kivétel nélkül gyerekkorukban
2022. okt. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!