Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar az egy kifejezetten...

A magyar az egy kifejezetten rosszindulatú nemzet? Milyen más nemzetekhez képest?

Figyelt kérdés

A húgom nem sokára költözik Angliába. Kicsit aggódok mert a britekről sok rosszat hallani, mármint hogy rosszindulatúak a kelet-európaiakkal főleg. Rosszindulatból szerintem Magyarországon sincs hiány, főleg ahogy itt gyik-en a kommenteket olvasom (bármelyik rovatban) mindenhol csak a mély rosszindulat egymás iránt is (nem csak valami közös ellenség iránt).

Én Ausztriában élek, ahol az emberek bár nem barátságosak, többnyire magunknak valók, de rosszindulatúnak egyáltalán nem mondanám őket. De ők nem csak a külföldiekkel nem barátságosak, ezt sokan félreértik, ők egymással is ilyenek, ott náluk a legjobb barátok is találkoznak ilyen félévente egyszer egy sörfesztiválon.

A magyarok mások, ott könnyen találsz kevésbé távolságtartó, sőt kifejezetten tapadós "barátot" is, viszont tele vannak az emberek rosszindulattal, negatívizmussal, álszentséggel és kétszínűséggel. Én már itt Bécsben is kerülöm a magyarokat, mert nem bírom már elviselni őket.

A németekről azt hallottam, hogy még olyanabbak mint az osztrákok, még kevesebb közvetlenség, még nagyobb precizitás, még több pénz, stb.

Franciák azok kevesek és barátságosak is, jó szándékúak is, de csak ha tudsz franciául. Az náluk szent dolog. A németek, osztrákok leszarják hogy tudsz-e németül, mind tudnak angolul.

Angliával kapcsolatban mik a tapasztalatok? Valóban olyan rosszindulatúak mint a magyarok?



2022. okt. 17. 23:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem simán egy hülye nemzet, nézz körül.
2022. okt. 18. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
72%
Nem hülye csak megfélemlített, félelemben tartják még most a komcsik, a rendszernek éppen nem nevezhető váltás óta.
2022. okt. 18. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

12# De, hülye mert megvezetik őket és elhiszik a sok baromságot.


A megfélemlítés majd akkor jön ha lázadni fognak. Mit gondolsz miért kapnak emelést a rendőrök és miért beszél orbán "békét garantálni tudó" hadseregről?

2022. okt. 18. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem az. Ha a húgod Angliába költözik, meg fogja tapasztalni, hogy ott lenézik a magyarokat, és ha magyar vagy, akkor csak másodrendű ember lehetsz - szóval az angolok pl. rosszindulatúbbak velünk szemben. Emellett a magyarok a legudvariasabb nemzetek közé tartoznak Európában. Igen, itthon is sok a bunkó, de máshol még több.
2022. okt. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az osztrákok, németek, angolok stb. nem fogadnak be a belső, bizalmas köreikbe, ezért csak az látszik rajtuk, hogy visszafogottak, udvariasak. Egymás között biztos őszintébben nyilvánulnak meg, és az nem csak csupa jószívűség. Egyébként más nemzetekkel összehasonlítva az átlag magyar távolságtartó, udvarias, mi is csak bizalmas légkörben engedjük el magunkat.


Szóval nem, a magyar nem rosszindulatú nemzet.

2022. okt. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!