Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyértelmű hogy az oroszokhoz,...

Egyértelmű hogy az oroszokhoz,kínaiakhoz kell csatlakozni a jövő fejlődési potenciálja miatt?

Figyelt kérdés
Keleti nyitás jót tett az országnak?
2022. okt. 16. 08:52
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

#10 Tehát Európához képest te társadalmilag fejlettebnek tartod Kínát és Oroszországot, ahol az ellenzéki politikusokat titkosügynökök meggyilkolják, lehallgatnak és kirúgnak a munkahelyedről, ha kormánykritikus dolgokat osztasz meg, hallgatsz, olvasol, és az állam a lehető legnagyobb mértékig belemászik a magánéletedbe?

Sok pénze meg a kínai államnak is van. Az államnak, és a kormányból irányított tőkésosztály egy szűk rétegének, nem az átlagembereknek.

Persze tudom, tudom, ott nincs Pride, meg nincsenek libsik. Nálatok ilyen egy fejlett társadalom. Egyszerűbb lenne csak beismerni, hogy antidemokraták vagytok.

2022. okt. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

11


Én sem értem, hogy miért sikoltoznak a nyugatiak magyarországi diktatúráról. A pénzünk kevesebb mint egy gyarmatokon felhízlalt nyugati országnak, de a sajtó kellően változatos, és senkit nem botoznak meg a véleménye miatt. Szóval teljesen érthetetlen ez a nagy nyugati hisztérikázás. Szóval teljesen érthetetlen, hogy itt mi az ami diktatúra, de úgy érzem, hogy a kedves nyugati barátaink is csak unalmukban sikoltoznak ilyen butácska dolgokat. Hát igen, meglátszik, hogy ott is milyen az oktatás, ha ilyen csacsiságokat mondanak.

2022. okt. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
6%

12


Most azt sem tudod, hogy mire válaszoltál. Amikor azt írtam, hogy társadalmilag Európa nyugati fele egy pöcegödör, akkor szerinted mire gondolhattam "társadalom" címszó alatt? Na itt látszik meg, hogy ti csak egy dolgot tudtok a Nyugatról: sok pénzük van. Szépen fogyasztó droidok. Szépen be vannak programozva.

2022. okt. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
72%

13, 11es vagyok!


Egyetlen szót és gondolatot sem irtam, sem Magyarországról, sem a helyzetéről. Mégcsak emlités szintjén is.

Egyedűl azt nem értem, hogy mi az, amit itt pöcegödörnek kellene lássak. Ha segitesz és tudsz konkrétumot, szivesen elmegyek következő hétvégén, munka után megnézni. Tényleg kiváncsi vagyok, hogy ennyire szőrnyű-e Berlin, vagy Németország.

2022. okt. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

15


Még mindig nem réted amit leírtam, vagy nem akarod direkt érteni, mert sért téged valamiért. Olvass utána annak, hogy miért van a Nyugat társadalmi szinten válságban. Ettől tisztábban már nem tudom leírni. Érted? NEM ANYAGILAG, hanem, írom még egyszer, immár negyedszer, hanem TÁRSADALMILAG. Nem kéne, hogy problémát jelentsen felfogni, ha már tudás terén nálatok van odakint a bölcsek köve.

És erre írtam itt valakinek, hogy én meg azt nem értem, hogy ebben a borzalmas magyar diktatúrában, (amiről pl Németországban is sikoltoznak) én miben is vagyok korlátozva, ha már odakint mindenki ennyire magyar szakértő? :)

2022. okt. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

15


Én sem értem, hogy a németek miféle diktatúráról beszélnek Magyarország kapcsán? Ilyen buták?

Azt én is aláírom, hogy a németeknek sok pénzük van, de a sajtó ott sem szabad, és náluk is van korrupció. És ezen az sem változtat, hogy te milyen párokat látsz Berlinben. Ennyi erővel azt is mondhatom, hogy Törökországban is minden rendben, hiszen Isztambulban teljesen nyugodtan tudtam várost nézni, és kávézni is, minden rendben volt. Sőt, boldog párokat is láttam ott.

2022. okt. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
69%

17-es, 15-ös vagyok, én azt mondom, hogy a pörkölt csak és kizárólag marhacombból készülhet.


Kb ennyi köze van a kommentednek az enyémhez!

2022. okt. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
14-es A kommentemnek csak egy része szólt a pénzről, a többi része a társadalomról szólt, arról a társadalomról amit az állam irányít és ezért bármilyen eszközt hajlandó bevetni. Értem én hogy redditen meg 4chanen elég az ha nins szövegértési képességed és leírod hogy a másik egy fogyasztó soyboy radfem droid, de értelmes emberek körében ezzel nem sokra mész.
2022. okt. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

"Én 2 hete jöttem ki Berlinben és nem igazán értem ezt a haldokló pöcegödör kérdést. Már többször is kérdeztem, hogy mit kellene itt látnom, de 2 hét után sem igazán értem. Vannak meleg párok az utcán, ez kétségtelen, de azt látod rajtuk, hogy boldogok, vannak leszbikus párok is az utcán, de ő rajtuk is csak boldogságot látsz."


"Ha segitesz és tudsz konkrétumot, szivesen elmegyek következő hétvégén, munka után megnézni."


Én nem azt akarom mondani, hogy Németország nem jobb hely Magyarországnál de hibás érvelés az, hogy én személyesen az utcán nem látok problémát, mert sokmindent nem lát az ember. Eleve mondjuk itt Magyarországon sok olyan probléma van, ami az átlag magyar számára nem is látható, innen jön hogy elég ostoba érvelés az, hogy majd munka után elmegyek és megnézem a problémát. Mármint úgy nemlátható, hogy munka után van 2 órám és leruccanok valami titkosított széfhez és elolvasom a titkosított szerződést, amivel tönkre tesznek minket pl.



"Egyedűl azt nem értem, hogy mi az, amit itt pöcegödörnek kellene lássak."


Ez olyan szép magyaros mondat. Legalább valami végzettség nélküli munkád van ott? Bár a gyakorin mindenki milliomos informatikus. xD

2022. okt. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
66%
Nem, multis könyvelő vagyok.
2022. okt. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!