Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért tüntetnek a tanárok?

Miért tüntetnek a tanárok?

Figyelt kérdés

A kérdésem nem provokatív!


Egyszerűen csak nem értem. A munkahelyükön melegben vannak egész nap, ülnek, az általános iskolás tanárok nem is tanítanak nehéz dolgokat. Meleg tea, üldögélés. Szünetekben nem kell menni(!!) Ami nyári szünetnél azért nem kis idő... Oké hogy 200 körül keresnek, de itt nálunk becsületes munkával senki sem keres igazán többet. Legalábbis az én környezetemben nem nagyon. Túlórázni is kell a legtöbb munkahelyen. Irodában, stb. Egy lidlös dolgozó vagy egy irodai asszisztens sem keres többet, akkor ők is menjenek lázongani?


Anyukám iskolában takarít, sokszor 2 ember munkáját végzi ha a másik beteget jelent, és már a dereka alig bírja. mégsem lázong.


Miért kéne a tanárokat úgy kezelni, mint valami hatalmas nagy becsben tartott kis porcelántárgyat, és miért kéne nekik vezetői fizetéseket adni?

Az orvosok, ápolók valóban nem túl szerencsés helyzetben vannak és ők jóval rosszabb munkát végeznek, mégsem lázonganak. Mindent látnak a vértől, hányástól, ürüléktől kezdve , kis bérért , mégsem mennek tüntetni.


Mi bajuk van a tanároknak? Személyes példák által lehet jobban megérteném a kérdést.



2022. okt. 14. 18:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

,,Kérdés nem provokatív'm majd feltesztel egy provokatív kérdést.


Ajánlom a kereső használatát, napi 10x ilyen kérdés van ahol le van írva a válasz

2022. okt. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nincs időm arra hogy egész nap gyakorizzak, szóval nem használom olyan aktívan az oldalt de azért köszönöm a tanácsodat.
2022. okt. 14. 18:32
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Rengeteg ok!


Tanárhiány, nincs szabad tankkönyvválasztás, csak a komcsi állami könyvcsaládot lehet rendelni.


Nincs Mozaik vagy Apácsai már

2022. okt. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
24%

Az oktatási rendszer szar ahogy van és a bérük is szar.


Mindennek ellenére az életem során tapasztalt negatív élmények miatt nem támogatom őket, mert az a görény tanárok fizetését is emelné.

2022. okt. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%

Amig Te az iskolás éveid alatt, cigiztél és kocsmába jártál, valamint megelégedtél azzal hogy a minimális tudást megszerezd, valamint azzal is, hogy 200.000-t keress a valószinüleg a versenyszféráddal az a Te bajod.


Egy tanár amikor már a gimibe lépett tudta, hogy tanár lesz, főiskolára járt (és nem biszem baszom büfészakra), tudatosan készült, nyelveket beszél és még lehet sorolni, de a leges legfontosabb HOGY A GYEREKEID NEVELI TANÍTJA, mert nyilván ha van gyereked akkor a kérdésed alapján tőled ezt megint nem kapja meg...


Úgyhogy ha van egy csöpp eszed, akkor kiállsz a tanárok mellé, mert a gyerekedbe ő fog egy kis eszet nevelni, ha az ostoba anyjától/apjától a putriba nem fogja megkapni.


Nos ezért... de ez az én véleményem.

2022. okt. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

“ Mindennek ellenére az életem során tapasztalt negatív élmények miatt nem támogatom őket,”



a lelkisérült tanárok akik mentálisan szivattak helyet nem kellene kiszúrni a normálisakkal

2022. okt. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Azt nem érdekes hogy én mit dolgozom, de nem tanár vagyok, annyit elárulok. Azért is írtam hogy az én környezetemben senki se keres 200 nál többet BECSÜLETES munkával. De annak is megvannak a hátulütői amit én csinálok.


És akkor mi van hogyha már kiskorában tudta hogy tanár lesz?


Nagyon kevés a rendes tanár. Engem pl lány létemre ellökött egy tanár mikor általános iskolás voltam, úgy hogy levált a térdemből egy darab... nem, nem kamu... mondjuk én alapítványi suliba jártam.


Gyerekeim pedig nem lesznek úgyhogy nem kell aggódom hogy ki fogja tanítani a nem létezőt. :D

2022. okt. 14. 18:47
 8/15 anonim ***** válasza:

Aha, akkor Neked nem leaznek gyerekeid a másé meg le van xarva...

Na ezért vagy ostoba, és ezért maradj putriba...

Értetek nem kár.

2022. okt. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
Ha eddig nem értetted, ezután sem fogod, ahhoz buta és szűk látókörú vagy. Igazad van, ne legyen gyereked, az ilyenek ne szaporodjanak.
2022. okt. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Koplárovics Béci ***** válasza:
95%

"Miért tüntetnek a tanárok?"


Azért, hogy tőled lényegesen értelmesebb emberek kerüljenek ki a kezeik közül.

2022. okt. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!