Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nemzeti összefogás jele,hogy...

A nemzeti összefogás jele,hogy diákok és tanárok közösen tüntetnek az Orbán-rezsim oktatási züllesztése ellen?

Figyelt kérdés

#Tuntets
2022. okt. 6. 08:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A nemzeti összefogás jele,hogy diákok és tanárok közösen tüntetnek az Orbán-rezsim oktatási züllesztése ellen, a teli kukák mellett.
2022. okt. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
Nem, inkább azé, hogy a tanárok gátlástalanul bevonnak nekik kiszolgáltatott gyerekeket a politikába saját önös anyagi érdekeik érdekében.
2022. okt. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem, csak a diákok rájöttek, hogy ők isszák meg a levét, hogy a tanárokat a hivatástudatukkal zsarolja a kormány.
2022. okt. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%
Libbant tanárok,pár ezernyi demagógizált madárral nem releváns.
2022. okt. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
#2: mennyire kell ahhoz fogyatékosnak lenni, hogy ennyi idő után se legyen egyértelmű, hogy a tanárok nem elsősorban csak a fizetésük nevetséges mértéke miatt tüntetnek, hanem az oktatás színvonala miatt is? Nem használ ki senki, semmit, bár ahogy elnézem, az szóba se jöhet, hogy vannak emberek, akik önálló gondolatokkal, célokkal, elképzelésekkel rendelkeznek.
2022. okt. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

"nem elsősorban csak a fizetésük nevetséges mértéke miatt tüntetnek, hanem az oktatás színvonala miatt is?"


Tehát, ha sz@rul dolgozok, akkor az nem az én hibám, érthető...

Amúgy a fizetésük miatti tüntetéssel egyetértek, méltatlan egy diplomás emberhez.

2022. okt. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
5: Akkor maguk ellen tüntetnek? Merthogy ők oktatnak (ha oktatnak), tehát rajtuk múlik a színvonal.
2022. okt. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%

6-7

Elavult tananyagból nehéz minőségi oktatást kihozni.

A tananyag központosított.

:

2022. okt. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

8-as, aki akar, akinek fontos a szaktantárgya és szereti az ki tudja hozni belőle a maximumot. Nem minden a "tananyag". Diplomás emberekről beszéünk, akik (elvileg) a szakterületük magas szintű ismerői. Pontosan tudnia kell disztingválni, függetlenül attól, hogy egy tankönyvben baromságokat írnak. De én nem csak a tananyag leadására gondoltam, mert nem csak odáig terjed a pedagógus munkája.

Lőtávolban nincsenek a mai tanárok szakmai tudás, elhivatottság, pedagógiai érzék szempontjából azokhoz, akik régen tanítottak. Tisztelet a kivételnek, mert ismerek ilyet is.

2022. okt. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#6-#7: ha a sötétség fájna...elég rosszul látjátok ezt az egész helyzetet, pedig én se vagyok tanár, csak vagyok annyira értelmes, hogy különösebb megerőltetés nélkül átlássam a problémájukat.

Amióta központosították az iskolákat, azóta semmi pénz semmire, mert az intézmények nem tudnak maguk gazdálkodni az anyagiakkal, a központok meg zsebre dolgoznak, ezért lettek létrehozva. Mindenért könyörögni kell, tanszerek, alapvető higiéniai termékek, de úgy sem kapnak, mert közlik, hogy nincs.

A gyerekeket nem lehet nevelni, minden miatt a tanárt veszik elő, ingyen túlórákat kell vállalni, mert tanárhiány van, a 8-9 óra munkán felül otthoni munkavégzés is van, szintén ingyen, jópofával kell elvállalni önköltséges táboroztatásokat, és még sorolhatnám.

Egyre kevesebben választják ezt a pályát, és egyre többen mennek el. Senki nem akar manapság Magyarországon tanár lenni, mert látja, hogy mi vár rá, és rohadt nagy mazochista az, aki ezt nyugodt szívvel bevállalja.

Mi lesz ezzel a jövőben, ha nem becsüljük meg a tanárokat? Nem azokban kell belerúgni, akik érnek valamit még ebben az országban, hanem azokba, akik hagyják, hogy a helyzetek idáig fajuljanak.

2022. okt. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!