Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A zsidók elakarják foglalni a...

A zsidók elakarják foglalni a világot?

Figyelt kérdés

Tudom sokan nem értetek vele eggyet nem baj ez természetes erre nem akarok ki térni miért.

De a vita kedvéért tegyük fel hogy elhiszitek szerintetek mit kéne velük tenni?

Cáfolást nem kérek ez csupán elmélet!


2010. szept. 27. 15:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A moderátorok miért nem törlik ezt a kérdést? Elvileg ha kétszer kiírják ugyanazt a kérdést, akkor törölni kéne, nem? Akkor legalább nem látnánk minden nap ugyanazt a kérdést.
2010. szept. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem. És erősen kétlem, hogy fegyvert tartanak a koponyádhoz, hogy olvasgasd.
2010. szept. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A zsidóknak a dús magyar legelőkre és a kövér szántókra fáj a foguk. De most a föld moratóriumot tudtommal hosszabbítják, vagy már meg is hosszabbították, úgyhogy ebből néhány évig megint nem esznek. Remélem addigra meg csinálnak velük valamit.
2010. szept. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
00:21, ezt kitől tudod? Terjeszted is? Ne csodálkozz, ha (a hátad mögött) röhögnek rajtad!
2010. szept. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Shanokk ***** válasza:

Jajj ne!!!! Nekem van egy telkem, ahol szőlőt termesztek! El akarják foglalni??? Neeeeeeeee! Azért kicsit megnyugodtam, azt hiszem a disznócsordám nincs veszélyben...


Mellesleg ez butaság, hogy a zsidók el akarják foglalni a világot, mert Én akarom elfoglalni és nem vagyok zsidó. Ördögi tervem, az, hogy rájuk hárítom ezt a dolgot, hogy őket utálja mindenki. Úgy látom kezd bejönni! :-D


A kérdés továbbra is nevetséges. Amennyiben így lenne még is, akkor jól érzem, hogy az arabok (Palesztínok) a szövetségeseink. Meg az ALKAIDA is? De fogadok ti őket is utáljátok. Ez így van rendjén, a tudatlan embernek, kell egy ellenség kép, hogy megmagyarázza egysíkú sivár és siralmas életét. Fogjuk minden hibánkat másra! Az mindig könnyebb, mint elismerni és megoldani. Ugye?

2010. szept. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
A zsidók kezében van a fél világ, ez tény, senki sem tagadja vagy ha mégis, az hülye. Ami minket magyarokat érint ebben a dologban, hogy 100 éve azon vannak, hogy ide betelepüljenek, és ugyan megkapták a palesztinok földjét, de ott nem sokáig van maradásuk, mert a palesztin-kurd-perzsa-arab világ elüldözi őket onnan. A porbléma csak az, hogy ide. Aki ezt tagadja, az szintén kretén, tekintve, hogy Simon Peresz kerekperec megmondta, hogy felvásárolják Magyarországot.
2010. szept. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Felvásárolják! Minden multiban minden pártban van zsidó!
2010. szept. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!