Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg igaz, hogy a zsidók...

Tényleg igaz, hogy a zsidók el akarják foglalni az országot?

Figyelt kérdés
Szerintem ez egy nagy badarság, de érdekel, hogy tényleg csak naiv vagyok, vagy mások szerint is van ennek valami relativitása.
2011. jún. 16. 09:28
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
legalább lenne egy kis buli
2011. jún. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem is baromság. Ez az elmélet az elmúlt pár évben terjedt el széles körökben. Legalábbis pár éve még alig halottam 1-2 embert zsidózni, most meg kb. boldog boldogtalan zsidózik és akivel valami bajuk van és nem zsidó még azt is lezsidózzák és bármi problémájuk van az életben, mindegyik a zsidók miatt van. Szerintem baromság. Lehet nem szeretni a zsidókat, de amiket sokan mostanában mondanak az már réges rég túlzás.
2011. jún. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy akarják ők elfoglalni... MEGVESZIK!
2011. jún. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Már nem.
2011. jún. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
2%
Szerintem is egy badarság. Azok állitják ezt akik semmire sem alkalmasok. Szóval olyan lúzerek, akik lúzerségüket másra fogják. A cigányokkal az ilyeneknek az a bajuk, hgy nem asszimilálodtak a zsidókkal meg az, hogy asszimilálodtak. Amúgy a legnagyobb bajuk a saját gyökérségük csak azt nem látják.
2011. jún. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
A zsidók nem asszimilálódtak, inkább minket tettek hasonlatossá önmagukhoz 150 év leforgása alatt.
2011. jún. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, nem érdekli őket ország, csak a pénz. Az pedig van nekik bőven. Úgy fogják szervezni a dolgukat, hogy abból több pénzük legyen. Holmi területek, népek, országok nem izgatják őket.
2011. jún. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
58%

Nem igaz.

Vannak emberek, akik azt sem tudják merre vannak arccal, nem értik a világot, hőbörögnek, de nem csinálnak semmi értelmeset, nem is jön össze nekik semmi.

Ők szoktak zsidózni, mert a saját pocsék életükért kell valakit hibáztatni.

2011. jún. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
61%
Melyik az okosabb döntés: egy hatalmas megszálló sereggel veszteséges háborút indítani egy csekély értékű ország ellen, nemzetközi felháborodást kiváltva, vagy pedig manipulációval, pénzzel, és megfelelő emberek megfelelő helyre juttatásával a háttérből átvenni az irányítást egy másik ország felett úgy, hogy az adott ország népe azt hiszi, hogy független országban élnek, ahol a szavazataik számítanak?
2011. jún. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
9%

Ha az az ország Palesztina, amiről a kérdés szól, akkor el hát.

[link]

2011. jún. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!