Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek szerint miért...

Az ellenzékiek szerint miért paradoxon az, ha valaki meleg, de megelégszik a status quo-val, és nem akar új többletjogokat, valamint elítéli az LMBT mozgalmat?

Figyelt kérdés

Ott van pl. Szájer, cikizik azért, mert aláírta a melegházasság-ellenes törvényt, és mellette melegbuliba járt.


Azt nem gondoljátok, hogy neki elég az, hogy 1962-ben Kádár abbahagyatta a melegek törvénnyel való üldöztetését, 2009-ben az SZDSZ engedélyezte a bejegyzett élettársi kapcsolatot, és azért a társadalom se olyan itt, mint pl. Iránban, ahol lekalasnyikovozzák a háztetőről a melegeket? Hogy netán olyan értelmezése van a házasságról, amibe csak a heteró házasság fér bele, illetve úgy gondolja, hogy a melegség ugyanolyan szexuális deviancia, mint mondjuk a fétisek, és ahogy a korbácsos-dominások, a lábimádók, meg a felnőtt pelenkások se akarnak számukra extra jogokat, úgy a melegeknek se kéne pattogniuk?



2022. okt. 11. 16:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Milyen többletjogokat akarnak a melegek?
2022. okt. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a legtöbb meleget zavarja, hogy nem fogadhat örökbe gyereket,
2022. okt. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
Milyen többteltjogokat akarnak? Mert én csak arról tudok hogy a heterókkal azonosakat szeretnének. Ami alapnak kéne hogy legyen, hisz nem bűnözök, nincs alapja a jogfosztottságuknak.
2022. okt. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
*többletjogokat
2022. okt. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Milyen többletjogokat akarnak a melegek amik téged sértenek, vagy a te jogaid ellen van?


Szerintem ezek a Pride féle rendezvények nem a többletjogokért vannak szervezve hanem azért hogy a melegeket ért negatív diszkriminációk ellen felhívjáka többségiek figyelmét.


Én sose értettem miért zavar valakit hogy egy másik ember homár.

Leszarom ki mit csinál és kivel, amig engem nem von bele...:)

Kérdező, milyen extra jogokat akarnak a homárok?


És amugy kérdező....

Az nem zavar téged hogy a fidesz kormány 12 éve lopja a közpénzeket, EU pénzeket, miközben az ország a szakadék felé robog?

Nem zavar hogy emiatt homárok, és nem homárok megélhetése egyre nehezebb...


A Szájer ügy azért is nagyon fontos, mert bizonyítja Orbánék álszent úszító politikáját.

Mert amugy nekik nem baj ha homár vagy, amig fideszes homár vagy.

Nem baj ha MSZMP tag voltál, de csak ha most fideszes vagy.

Nem baj ha komcsi besúgó voltál, ha most a fideszt szolgálod.

Érted ugye?

Mert szerintem ez hogy a buz ikat igy gyűlölik egyesek az is a fidesz agymosó politikájának eredménye.

Nyilván eddig is sokan viszojogtak a bu ziktól, de Orbán kedvenc politikája a bünbak keresés és az úszítás...


Utáljuk a komcsikat, sorost, brüsszelt, a liberálisokat, a baloldaliakat, a pestieket stb...

Ezek mind csak az emberek egymásra úszítása miatt kellenek


Addig amig mindenki utál mindenkit addig se a fideszt utálják, ez a cél:)

És ezt egyenlőre sokan nem fogják fel, ezért nyer Orbán mindig a választáson.

Miközben egyre csoróbbak vagyunk, egyre sz arabbul élünk...

Bizony ám

2022. okt. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Szerintem az, hogy házasságot akarnak az például többletjog, mert én a házasságot úgy értelmezem, hogy az a funkciója, hogy két ellenkező nemű heteroszexuális ember között létrejöjjön egy vagyoni-érzelmi stabil kötelék, ami egy hátteret ad a sikeres szaporodáshoz és a későbbi nyugodt családi légkörhöz. Mielőtt belémkötöttök, elítélem azt is, amikor két hetero összeházasodik, de nem csinálnak gyereket, illetve a válást is.


Szerintem az is többletjog, amikor a médiában nem lehet azt mondani, hogy "büdös bzik", főleg azért, mert ők meg mondhatják, hogy "dögölj meg ciszheteró!".


Szerintem az is többletjog, amikor gyereket akarnak örökbefogadni, mivel ezzel elveszik a gyereknek azon jogát, hogy egy normális családban nőjön fel, ahol két, ellenkező nemű szülő van, anya és apa.



Ha engem kérdeztek, szerintem az ideális időszaka a modern világnak úgy 2000-2004 között volt. Nem értem, hogy az addigra az időszakra elért jogokat miért nem lehet konzerválni, miért nem gondolják azt az ilyen bugris csoportok, hogy akkorra elértük a kánaánt és nem kell több jog?

2022. okt. 11. 17:17
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

Szájer pl. rossz példa, mert vele soha nem a melegsége volt a probléma, hanem a hazug álszent viselkedése.


Én a házasságról is azt gondolom, amit a kolbászról. A kolbász húsból készül. Attól hogy egy vegán élelmiszert úgy formáznak és ízesítenek hogy a valódi húsra emlékeztessen, az nem lesz kolbász.

Ugyanígy a házasságot is egy hetero intézménynek gondolom. Viszont lényegesnek tartom, hogy azok akik melegként egy házasságnak megfelelő intézményben szeretnének élni, azt megtehessék és az állam, aminek őket is képviselnie kell, legalább ne akadályozza őket ha segíteni nem tudja vagy akarja.

2022. okt. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%

#6


"...mivel ezzel elveszik a gyereknek azon jogát, hogy egy normális családban nőjön fel, ahol két, ellenkező nemű szülő van, anya és apa."


Ezek szerint senki nem válik örökbefogadásra várva nagykorúvá az országban, mert tolonganak a hetero házaspárok hogy örökbe fogadhassák őket? A nagy túrót.

2022. okt. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
"Szerintem az, hogy házasságot akarnak az például többletjog, mert én a házasságot úgy értelmezem, hogy az a funkciója, hogy két ellenkező nemű heteroszexuális ember között létrejöjjön egy vagyoni-érzelmi stabil kötelék, ami egy hátteret ad a sikeres szaporodáshoz és a későbbi nyugodt családi légkörhöz" Aha, akkor a te logikát szerint a melegnek nincs joga a nyugodt csalási légkörhöz (ami inkább nincs mint van a hetero családoknál, csak mondom) És nekem, mint hetrónak a te logikád szerint nincs jogom házasodni, ha nem óhajtok szaporodni, márpedig nem óhajtok.
2022. okt. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%
"..mivel ezzel elveszik a gyereknek azon jogát, hogy egy normális családban nőjön fel, ahol két, ellenkező nemű szülő van, anya és apa" mert ahol két apa van, az ugye nem nevelheti szeretőben a gyereket ellenben ahol apu meg anyu van,. ott a fejecskédben véletlenül sincs bántalmazás, agresszív, lenyomó apakép, ahol például a nőnek kuss a neve, mert nő? Vagy zugivó anyu, aki a világ felé játssza a szentet, de a keze előbb jár el mint hogy enni adjon a gyereknek? Vagy csak passzív-agresszív anyu, aki verbálisan gyötri a gyereket, mert rajta vezeti le a frusztrációját? Tudod hány gyerek van állami gondozásban, és hány nem kerül soha családba?
2022. okt. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!