Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MSZP-sek, ellenzékiek: Hogy...

MSZP-sek, ellenzékiek: Hogy élitek meg ezeket a szomorú időket?

Figyelt kérdés
Újhelyi kilépett, mert azt mondták a párt Molnár Zsolté. Közben az MSZP búcsúlevelében felszólította újhelyit, hogy fizesse vissza a párttól felvett pénzeket & adja vissza az EU képviselői tisztséget.

2022. okt. 5. 13:27
A kérdező szavazást indított:
Meg se kottyan már
Egy világ omlott össze bennem
Szomorú valóban
5 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Leszarom már, Nyugaton élek és itt is maradok, még ha nem is ez lesz a végleges munkahelyem és lakhelyem, de már most 5x olyan jól élek mint otthon. És lesz ez még jobb is.

Az életem hátra lévő részben csak Nyugatban fogok utazni! Egyszerűen össze sem lehet hasonlítani az életszínvonalat. Nem fogok visszamenni az egyébként is elmaradott észak-balkánra ahol még ha brilliáns kormány lenne akkor is alacsonyak lennének a bérek, de még ráadásul a lehető legszarabb kormány is van és még tovább süllyed.

Süllyedjen nélkülem. Én nem kérek ebből. Egy életem van és azt jól akarom élni. Csak Nyugat már!

2022. okt. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

Az a szomorú, hogy az mszp még agonizál, ahelyett, hogy benne lévők euthanáziát követnének el rajta. Annak a szebb napkat látott pártnak már semmi létjogosultsága nincs.

Kb. akkor kellett volna beszántani az egészet, amikor Botka lemondott a miniszterelnök jelöltségről.

2022. okt. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Bírom ezeket a "csak a Nyugat" prolikat, hogy azért valahogy mégiscsak magyar fórumokon okádja a baromságait, és nem az újdonsült hazája nyelvén, egy ottani fórumon. :D
2022. okt. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!