Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy Románia legtöbb megyéje lassan gazdagabb, mint Magyarországé?

Figyelt kérdés

1970-es évek végén szinte csak magyar régiók voltak az élmezőnyben Ceaușescu-nak köszönhetően, de az előrejelzések szerint 2035-re szinte az összes megyéjük gazdagabb lesz Budapest kivételével.


https://www.youtube.com/watch?v=SDSoh4ddkEc



2022. okt. 9. 18:54
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
31%
Romániát épp hogy csak megelőztük a NATO-csatlakozással. Romániát épp hogy csak megelőztük az EU-csatlakozással. A román átlagfizetések az elmúlt években jelentősen emelkedtek, így már közel a 70%-a a magyar átlagfizetéseknek. Hát mi ez, ha nem fejlődés? :)
2022. okt. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
80%
A Holdról is látszik, hogy 2004 óta csak pusztul az Ország.
2022. okt. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
96%
Ugyan arról a románoáról beszélünk kérdező? Csak mert az a Románia amit én ismerek egy putri egyedül Erdély miatt fejlettebb egy közép Afrikai országnál
2022. okt. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
96%
10# vagy Chad-ban végül is ugyan az a zászló lehet keveri
2022. okt. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Durva, hogy mennyien lenézik itt Romániát, holott Budapest kivételével egy régiónk sincs jobb állapotban egy átlagos román megyétől.
2022. okt. 10. 14:58
 16/27 anonim ***** válasza:
95%
15# szóval soha nem jártál még Romániában értem de te biztos jobban tudod mint én székelyudvarhely-ről
2022. okt. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

16-os!

Mint említettem jártam már Romániában. Vidéken és a fővárosban is. Te jártál már Magyarországon Budapest kivételével? Mondjuk egy pár tízezres városban? Esetleg falu? Gondolom nem.

2022. okt. 10. 15:11
 18/27 anonim ***** válasza:
91%
17# igen nem is egyszer a rokonaim borosdiak az egyikőjük Kazincbarcikán (25.000 fős város) a másik meg egy mellette lévő faluba lakik nyáron mindig elmegyünk oda 1-2 hónapra szóval tudom az meg hogy jártál Romániába az senkit nem érdekel mert én még itt lakok és technikailag Magyarországon is időszakosan szóval ennyit erről
2022. okt. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Én értem, hogy Romániában laksz (kb. tizedszer mondod el), de attól hogy ott élsz nyilvánvalóan nem értesz a témához, mivel a létező összes statisztika alátámassza a fentieket.
2022. okt. 10. 15:27
 20/27 anonim ***** válasza:
95%

A hegyeken túl konkrétan vannak emberek, akik vízöblítéses wc-t még nem is láttak. (Nem hogy nincs nekik otthon, nem is láttak, s használni sem tudják, ha egy korházban találkoznak egyel.)


Tényleg jobb Románia, egy párhuzamos világban...


Ez is olyan mint az átlagfizu. Az is elvileg jó magas, az emberek mégse élnek jól. Mert van egypár ember aki nagyon sokat keres, az átlagember meg nagyon keveset. De az átlaguk az nagyon jó...

2022. okt. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!