Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akkor most következik a...

Akkor most következik a tömeges cigány magántanulók kora?

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 09:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem kell erős indok. Én most lettem magántanuló, de csak azért, mert szar az iskola, és otthon jobban tudok tanulni. Mivel ezt nem mondhattam a suliban, szereznem kellett egy szakvéleményt. Sokat mondok, hogy 3 napig tartott az egész.
2010. szept. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Magántanulok csak beteggyerekek lehetnek,vagy alapos indokkal amit már fennt olvashattál.A magántanuloságot is csak megyei szkorvos irhat alá.Azért hülyének nem kell lenni,mrt én is magántanuló vagyk.Nekem sulyos gerincferdülésem van 400 km ről járjuk Pécset ott fognak müteni. A cigányok 15 16 évesen már terhesek azért kérik a magántanuloságot. sajnos ez van.Vagy már szül is ebben a korban.de jogilag iskolaköteles 18 éves koráig.Bérfeszültséget szellemi állásokban nem fognak okozni.dolgozni meg kell a segéyért is.Az utcán dolgoznak.Nem lehet őket felzárkoztatni nem akarják vagy legalábbis kevesen közülük.
2010. szept. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Szerintem ennek igen komoly akadalya lehet az irastudatlansag. :)
2010. szept. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Aki itt azt írja, hogy komoly indok kell hozzá az lósz@rt se tud a magántanulóságról! Milyen megyei orvos? o.O max kerületi :D
2010. szept. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

igy van,a 2. válaszoló vagyok,utána olvastam a dolgoknak,minden tanulónak jogában áll magántanulóként elvégeznie a tanulmányait.

bővebben: [link]

2010. szept. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem bánnám ha mind az lenne,nem verné meg a lányomat az iskolában egy se.
2010. okt. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!