Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ma este ki fog törni a forrada...

Ma este ki fog törni a forradalom?

Figyelt kérdés
Gyűlik a dühös tömeg a Kossuth-térre. Egyre feszültebb a hangulat.
2022. okt. 5. 20:13
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
#40: Én meg elégtétellel gondolok arra, hogy bevarrnának érte 20 évre.
2022. okt. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 DK-s ***** válasza:

#41-nek:


Na legyél abban olyan biztos.


Ha meg volna rá a lehetőségem, egy próbát megérne!

2022. okt. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:

40.


Ha Budapesten élnél, akkor együtt kárognál a többi nyugdíjassal, vennéd a farhátat meg néha kitámolyognál a Margitszigetre. Esetleg a tüntetésen cincognál egyet-kettőt, aminek semmi értelme nem volna.

2022. okt. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 DK-s ***** válasza:
44%

#43-nak:


A nyugdíjtól még igen messze vagyok, tüntetésen pedig eszem ágában sem lenne sem "cincogni", sem feltűnően szerepelni. Nekem nem hiányozna, hogy bárki is megjegyezze a pofám.


Ott helyben élve megtalálnám a módját, hogy sunyi, alattomos módon arctalanul, brutális balhét robbantsak ki.


Értek hozzá.

2022. okt. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
#44: Pontosan azért vagy dékás, mert egy sunyi, alattomos mocsok vagy. Hazataláltál.
2022. okt. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 DK-s ***** válasza:

#45-nek:


Ha nyíltan támadnék, azonnal kiiktatnának, aminek szintén semmi értelme nem lenne.


Igaz?

2022. okt. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
#46: Patkány vagy, mint a gazdáid.
2022. okt. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:

DK-s úr ezekszerint a pécsi alvilág feje lehetett volna, manapság inkább csak azzal tölti az idejét, hogy tökéletesítse a kémeket, titkos ügynököket meghazudtoló képességét, "hogy sunyi, alattomos módon arctalanul, brutális balhét" robbantson ki.

Ilyen képességek birtokában, amit a világon bármely szervezet megirigyelne, mindössze az tartja vissza, hogy Budapest 200 km-re van. Ami ugye 3 óra vonattal vagy másfél-2 óra kocsival.

2022. okt. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 DK-s ***** válasza:

#48-nak:


Ezt a képességet nem igazán irigyelné meg semmilyen szervezet. Inkább potenciális veszélyforrást látna bennem.


Az első tévémet 12 évesen javítottam meg. azóta imádom a hiradástechnikát, és általában az elektronikát. Hobbim.


Kb 14 lehettem, amikor egy elhagyott kőbányában megcsináltam életem első, robbantásnak hívható "mutatványát". (szerencsém hogy időben elhúztam, valaki kihívta a zsarukat meg a tűzoltókat) A kémia is a "szívem csücske".


Ha hozzátesszük hogy 7-8 osztályban fakultatív tárgyként assembly programozást tanultam ...


Egy balhé kirobbantásához ezek az "eszközök" nekem eleve adottak. És aki ismer, az tudja hogy úgy szeretem az életet, hogy ha zajlik! XD


Sajnálom hogy nem Pesten élek.

2022. okt. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Igen, mindjárt megyek
2022. dec. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!