Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ma este ki fog törni a forrada...

Ma este ki fog törni a forradalom?

Figyelt kérdés
Gyűlik a dühös tömeg a Kossuth-térre. Egyre feszültebb a hangulat.
2022. okt. 5. 20:13
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:

30.


Látom Fletó mestered személyesen készített fel a trollkodásra.

2022. okt. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 DK-s ***** válasza:

III.Edricus Anxious-nak:


1.) Attól hogy DK párttag vagyok, ideológiailag még egy független entitás vagyok. (menni fog ez a társalgási szint? Ha nem, szólj!)


Ennél fogva troll sem vagyok. Kommunista vagyok.


#29-nek pedig ebben a vitában kb annyi esélye van velem szemben, mintha képzeletben Orbán leállna egy nyílt vitára Leninnel.


Semmi.

2022. okt. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:

19 "Kivéve ha az a "szikra" mondjuk molotovot bax oda"


Hát menjél bazeg azt legyél te a szikra.. ja várj, nem mész mert itt kommentelsz.. hm hogyis mondjam..? GYÁVA vagy. Mint a többi szervilis besz . ri balos. Vagy mégis, mivel magyarázod, hogy nem mész ki és nem folyamodsz keményebb módszerekhez? A gyereked szemébe hogy fogsz majd nézni amikor visszanézik a videót.. majd mutogatod h ott volt 300000 ember!! Ő meg azt mondja: oké de mit ért ez a sok ember, ha egyetlen bátor se volt köztük? Ha mindenki gyáva, mit ér a tömeg?

Nem emlékszel amúgy mi volt legutóbb a hídfoglaláson amikor egy bátrabb ember ráb . szta a szemetet a rendőrautóra? Elárulom: semmi! NEm állt mellé a nép! Pedig ha 40000 ember egyként cselekszik, nincs aza rendőrség, katonaság ami megállítja.. csak hát a magyar nép, főleg a balos, az gyáva :(

2022. okt. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 DK-s ***** válasza:

"hm hogyis mondjam..? GYÁVA vagy."



Tudod mi az a néhány dolog ami visszatart attól, hogy kibaxott nagy balhét hozzak össze?


1.) "Kisember" vagyok aki fizetésből él.

2.) 200 kilométerre lakom Budapesttől. (Pécs)


Örülj.

2022. okt. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 DK-s ***** válasza:

Ismét #33-nak:


És ezt egy 14-szeresen büntetett előéletű, különös visszaeső mondja neked.


Örülj, mint majom a farkának.

2022. okt. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:

35: nyilván :DD 14-szeres visszaeső :DDDD

úgy látszik személyesen a pécsi mafia feje írogat ide, jaj menekülök


mondjuk ha jobban belegondolok ennek fényében nem csoda h DK-s vagy, az a párt meg az MSZP is fullra tele van bűnözőkkel

2022. okt. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 DK-s ***** válasza:

#36-nak:


Tartok neked egy "gyorstalpalót" a Magyar büntető-jogból.


A 14-szeresen büntetett előélet azt jelenti, hogy eddig 14 jogerős, elmarasztaló bírói ítélet született ellenem. Ezeket meghatározott csoportosítás szerint össz-büntetésbe foglalták, így összesen 3 fő ítélet lett kiszabva az "al"-ítéletekből.


-2 év 2 hónap (Sándorháza)

-3 év (Budapest "gyűjtő b" Maglódi út)

-1 év 7 hónap (Ugyanott)


És annak idején lehettem volna a pécsi alvilág feje. De én hosszú életű akartam lenni, és ahhoz sem fűlött a fogam hogy összejátsszak a zsarukkal!

De azt sem folytathattam tovább amit addig, mert miután visszautasítottam őket, a zsaruk intéztek volna el.


Inkább kiszálltam.


Nagyon naiv kisgyerek vagy te.

2022. okt. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
#37: Ilyen előélettel nem csoda, hogy DK-sként végezted.
2022. okt. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 DK-s ***** válasza:

Ismét #36-nak:



És az sem volt ínyemre hogy olyanokkal emlegessenek egy napon, mint az Alvics, vagy a Kárász.


Rohadt rendőrspiclik.

2022. okt. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 DK-s ***** válasza:

#38-nak:


A kötekedésed lepereg.


Elégtétellel gondolok arra, hogy mi lenne ha Budapesten élnék.


Nem köszönnétek meg.

2022. okt. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!