Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ma este ki fog törni a forrada...

Ma este ki fog törni a forradalom?

Figyelt kérdés
Gyűlik a dühös tömeg a Kossuth-térre. Egyre feszültebb a hangulat.
2022. okt. 5. 20:13
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
48%

9: nagyon jó ötlet. Iszonyat mocskokat ismertem meg az évek alatt, remélem olyan két lábon járó ürülékek soha nem lesznek a gyerekeim közelében.


A szomorú, hogy nem lehet őket kiszűrni a normális tanárok közül.

2022. okt. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
64%
Ha fletót nem tudták megbuktatni az államcsődbe, akkor a mostani sokkal jobb helyzetben ne remélj
2022. okt. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
40%
Nyugi, semmi sem lesz.
2022. okt. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
51%

Hol volt ez a nagy demokratikus ellenzék, vagy a nagyszerű PDSZ, amikor az oltásfasiszta kormány mindenfajta személyiségi joggal szembemenve, az oltatlan tanárokat a munkától eltiltotta, megbélyegezte? Alkotmányos joggal szembemenve nem engedte őket hogy a munkájukat végezzék, mindezt holmiféle veszélyhelyzetre hivatkozva?

Kérdem én, hol volt a nagy demokratikus PDSZ? Az ellenzék? Ja, hogy pont ők voltak, akik a legjobban támogatták az oltásdiktatúrát?


De most bezzeg ott vannak, hirtelen nagyon is tudnak tüntetni! Mindig a pénz-pénz-pénz... ezek 5 Ft-ért a lelküket is eladnák, ja bocs azt már eladták, amikor birkaként alárendelték magukat a diktatúrának és bégetve imádták az vakcinát

2022. okt. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 DK-s ***** válasza:

Nem hiszem.


Még nem ért el oda a tömeg-pszichózis.


Az majd akkor robban ki, amikor a kormány megbuktatását erőszakos eszközökkel propagálók fognak közöttük feltűnni.

2022. okt. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:

Miután valamelyik ostoba gyáva nyámnyila azt mondta hogy ők békés tömeg, nem fognak autókat gyújtogatni vagy TV székházba betörni.. ennek a tüntikézésnek is kb annyi értelme van mint egy szombat délutáni babazsúrnak


Ne legyetek már ilyen gyávák könyörgöm.. hogy fogtok a gyereketek szemébe nézni...

2022. okt. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 DK-s ***** válasza:

#16-nak:


Én néztem képeken a tömeget, és ez azért durva.


És csak az kell hogy valaki megindítsa a folyamatot, ami felhergeli a tömeget. Ez a tömeg a kormány-ellenesség tekintetében homogén.

2022. okt. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
42%
17: haha az ilyen "szikrát" ezek a gyáva nyulak provokátornak kiáltják ki és kidobják.
2022. okt. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 DK-s ***** válasza:
84%

#18-nak:


Kivéve ha az a "szikra" mondjuk molotovot bax oda az esetleg tüntetőket oszlatni próbáló rendőrökre.


Számolgattam kicsit egy fénykép alapján, ami a Margit-hidat mutatja.

[link]


Az emberek átlagos távolsága kb 20 cm. A híd szélessége 25 méter, tehát kb 100 ember van egymás mellett széltében. De ha gondolod, meg is számolhatod. Nagyjából tényleg annyi.


A híd hossza 607 méter. Az 20 centinként 100 emberrel számolva méterenként 500, 607x500=303500 ember.


Nagy jóindulattal elengedem neked a felét, arra az esetre amikor ritkábban vannak.


151750 ember.


CSAK a hídon!

2022. okt. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
#19: Aljas, mocsok egy kommunista vagy.
2022. okt. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!