Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A népszámlálási kérdőívben...

A népszámlálási kérdőívben rengeteg magánjellegű és személyes kérdést tettek fel amihez -elvileg- semmi közük. Te valós vagy kamu válaszokat adsz vagy adtál?

Figyelt kérdés

2022. okt. 4. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Kitöltöttem, mik voltak ezek a kérdések? Mert nekem nem tünt fel ilyen. Ráadásul a magánjellegű kérdések(pl vallás) nem kis részét nem volt kötelező megválaszolni.
2022. okt. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
A vagyoni helyzetemről biztosan kamuzni fogok.
2022. okt. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
pl. különböző dátumokat kellett megadni, személyes adatokat, aprólékos részleteket a betegségeimről egyenként pontokba szedve stb..stb..
2022. okt. 4. 19:45
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

#3


A betegségeidre opcionális, hogy válaszolsz-e.



#2

Vagyoni helyzetről meg nincs is kérdés.

2022. okt. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%
Semmi közük hozzá. A nem válaszolok opciót fogom választani, ha nincs olyan, akkor kamuzok. Kapják be.
2022. okt. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%

Azt remélem tudod, hogy ha a népszámlálásból az jön ki, hogy sok a tartós beteg / fogyatékos ember, akkor nagyobb arányban képesek ráfordítani, mintha az jönne ki, hogy kevés az ilyen ember.

Szóval.. összességében neked előny, ha rendesen töltöd ki...

2022. okt. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem pont azok tiltakoznak itt akik még a wc-re is mobil telefonnal járnak és ha pukiznak egyet azt máris posztolják valahol a közösségi médiában. De a gonosz KSH nehogy megtudja mivel fűti a lakását mert azzal belegázolnak a titkos magánszférájába.
2022. okt. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Na még egy elmeroggyant.
2022. okt. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

"aprólékos részleteket a betegségeimről egyenként pontokba szedve stb..stb.."

Fogyatékosság van, meg látás, hallás, koncentráció. És egyikre sem kötelező válaszolni. Olvasni nem tudsz, de megint kelted a hangulatot.

2022. okt. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagyok rászorulva a kamu adatokra, az igazsággal sincs semmi gondom. Nyugodtan tudok aludni, hiába tudta meg a KSH, hogy hány WC-m van.
2022. okt. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!