Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kövér László: "A tisztességes...

Kövér László: "A tisztességes pedagógusok nem a fizetésüktől teszik függővé teljesítményüket." Igaza lehet?

Figyelt kérdés
Ha úgy nézzük a tanári pálya tényleg egy hivatás, nem nagyon szabadna, hogy pénzorientált legyen. A gyerekek minél magasabb tanítása ilyenkor az első számú cél. De az is tény, hogy Kövér nagyon nyersen fogalmazott. Mindenképpen emelni kellene a tanárok fizetését? Vagy inkább a kormány álláspontja a jogos, hogy nemzeti konzervatívként nem tetszik nekik a tanárok multis típusú hozzáállása?

2022. okt. 4. 09:17
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
100%

#34 Ha te tudnád mennyi minden változott csak az idegennylev tanítás területén az elmúlt száz évben, mennyi kutatás volt, és mennyi új módszert fejlesztettek ki annak érdekében, hogy hatékonyabb legyen az oktatás...

De hát egy ilyen ostoba tahónak hiába is kezdeném el leírni, keress rá, használd valami értelmesre is az internetet azonkívül, hogy a tudatlanságodat és ostobaságodat csillogtatod ország-világ előtt, kisfiam.

2022. okt. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
83%

#39 Egyetemen az ilyen oktatóknál ráztuk ki csuklóból az ötöst, slussz passz. :D


Mouth-breather.

2022. okt. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
97%
#39 mond neked valamit a NAT? Az hogy folyamatosan változtatgatják? Fogalmad sincs az oktatásról es így akarsz mindent jobban tudni. Ostoba proli
2022. okt. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
100%
Kövér a válság idején 12 millóért vett két darab perzsa szőnyeget. Amikor az emberek nehéz anyagi helyzetben voltak a leállások miatt a Ficsúr rázta a rongyot.
2022. okt. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
100%

"Remélem telik magán susura, kelleni is fog a gyerekeiteknek, mert ha mindenki követi a "ne menj tanárnak, hát tudod, hogy szr a fizu, és ne is akarj ezen a pályán többet" elveiteket, akkor nem marad állami suli. :)"


A kommented elején megjelölted, hogy ez a #25 nek szól amit nem én írtam, de én írtam a #26 ban, hogy előre tudhatják a tanárok, hogy szar bérük lesz.


Nos én tervezek mihamarabb lelépni ebből a pöcegödör országból, szóval az én gyerekeim biztosan nem fognak itt tanulni. Ez max az itteni ellenzékiek gyerekeinek lesz probléma. Továbbra is tartom, hogy ilyen fos bérért nem érdemes senkinek tanárnak mennie és remélem, hogy nem is lesz nekik jelentős béremelés.

2022. okt. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
100%

"Kövér a válság idején 12 millóért vett két darab perzsa szőnyeget. Amikor az emberek nehéz anyagi helyzetben voltak a leállások miatt a Ficsúr rázta a rongyot."


Pedig milyeneket dughatott volna annyi pénzért, minőségi csajokkal, a hülye bajsza ellenére is.

2022. okt. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
100%

Ezt tudnod kellene kérdező


[link]

2022. okt. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!