Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fizetés átütemezéssel...

A fizetés átütemezéssel sikerül elkerülni az államcsődöt?

Figyelt kérdés
Nyilvánvalóan kamatostul kell majd visszafizetni a Gazpromnak. Viszont a CSOK hiteleseket és kamatstoposakat csak így tudjuk megmenteni a közösből. Ön mit gondol erről?

2022. okt. 3. 19:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván fizetésképtelenség csak a nagy SEMMI esetén lehet, tehát kong az államkassza. Még az "olcsó" orosz gázt is hitelre kapjuk, de jól teljesít az ország.
2022. okt. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
13%

Csináld má a feszültséget a saját konektorodba,úgy ahogy neked jól esik.

Semmi közünk hozzád.!

2022. okt. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Vlagyimir Putyin szívből örül hogy segíthet a magyar barátain és a magyarokon.Nem lesz itt semmi gond, majd később benyújtják a számlát és kész.
2022. okt. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
#3 Én is szívből örülnék, ha bárkinek segíthetnék egy tízezressel egy húszezresért cserébe, sőt még kezet is csókolok.
2022. okt. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
10%
Azt, hogy a fantáziáidat fogalmaztad bele egy kérdésbe. Miféle kamat? Miféle államcsőd? Magyarország bármikor kimehet a pénzpiacokra hitelért, elég jó a hitelbesorolásunk.
2022. okt. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azzal jött haza Szijártó hogy az 1995-ös szerződésnél sokkal előnyösebbet kötött. Hát ez lenne az...
2022. okt. 3. 19:45
 7/13 anonim ***** válasza:
'Pontosan!'
2022. okt. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

Hát azért talán annak nem kéne örülni hogy több az ország kiadása mint a bevétele.A jelenlegi háborús időszakban a hitel csak ideiglenes segítség és megoldás.

Az már régen rossz ha egy ország idáig süllyed!

2022. okt. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%

Hol van itt a probléma? Orosz hitelekből oldjuk meg a fűtést, Kínai hitelekből a deviza fizetés képtelenségünket és a gyenge forint miatti fizetési gondjainkat.

Mire meg beüt a Krach és már senki nem ad nekünk hitelt, akkor már nem lesz szükség a CSOK-ra, mivel kivándorol minden magyar ember ebből a szarfészekből, Rikárdóék meg nem fogják megvenni neked valami sok lóvéért a befektetési magyar ingatlanodat. :D

És ezzel bezárul a kör. Így is úgyis elveszítjük a hazánkat, Kína felvásárolja fillérekért a csődbe ment országot, a romák pedig a rabszolgáik lesznek, gyapot földeken fognak dolgozni kb. kínaiaknak.

2022. okt. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 DK-s ***** válasza:
100%

Én mindig is meg voltam a sajátomból, megteremtettem magamnak amire szükségem volt, SOHA még csak eszembe sem jutott kölcsön kérni, pláne nem kamatra.


Miért is sajnáljam meg azokat akik különböző "kalandokba verték" magukat, most meg xarban vannak? Valaki fegyvert nyomott a fejükhöz hogy hitelt vegyenek fel, vagy önként és dalolva tették?


Még annyira sem érdekelnek, mint egy útszéli kutya. Azt megsajnálom.


Én is kezdjek rinyálni, hogy milyen nehézségeim vannak (mert vannak), és kezdjek nyúlkálni a "közösbe"?


Meg áll az ész.

2022. okt. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!