Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit vinnyog mindenki a növekvő...

Mit vinnyog mindenki a növekvő élelmiszerárak, energiaárak, gyengülő forint miatt? Miért kiabálnak válságot? Amíg ilyen magasan vannak az ingatlanárak, én nem aggódom.

Figyelt kérdés

Ha tényleg válság lenne, éhezés meg minden, mint 2008-ban volt, akkor az ingatlanárak nem ilyenek lennének. Akkor az lenne, hogy 3-5 millióért utánad akarnának dobni panel lakásokat, mert nincs mit enni, a kutyának se kell, nem lehet kiadni, drága kifűteni, stb.

De nem ez a helyzet. Ez nem válság, nincs semmilyen jele annak, hogy válság lenne. Az ingatlanárakból látszik, hogy az emberek mennyire ki vannak tömve pénzzel + kilakoltatások sincsenek ami azt jelenti, hogy mindenki bőven fizetni tudja a törlesztőt. Szóval én nem aggódom, hiszen semmi jele nincsen annak hogy válság lenne. Ez csak balliberális vergődés, hisztizés, nem igaz?



#politika #válság #milyen válság?
2022. szept. 30. 12:14
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
Jó neked, hogy te nem aggódsz. Én nem veszek minden nap házat, de kaját igen. Szóval nekem ez nem tetszik.
2022. szept. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy Orbán Viktor és az elmúlt 12 év a hétszeres gázáremelés felelőse. Az elmúlt 12 évben lehetett volna függetlenedni az orosz gáztól, lehetett volna megújuló energiákba fektetni, lehetett volna folytatni a panelprogramot, hogy energiatakarékosabbak legyenek a magyar otthonok. Orbán Viktor mindennek az ellenkezőjét csinálta, a magyarok pedig a hétszeres gázáremeléssel fizetik meg ennek az árát
2022. szept. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:

Ha én Fideszes vagyok de örülnék az ingatlan árak csokkenesenek akkor mi van?


Mert mind a kettő igaz rám.

2022. okt. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!