Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit vinnyog mindenki a növekvő...

Mit vinnyog mindenki a növekvő élelmiszerárak, energiaárak, gyengülő forint miatt? Miért kiabálnak válságot? Amíg ilyen magasan vannak az ingatlanárak, én nem aggódom.

Figyelt kérdés

Ha tényleg válság lenne, éhezés meg minden, mint 2008-ban volt, akkor az ingatlanárak nem ilyenek lennének. Akkor az lenne, hogy 3-5 millióért utánad akarnának dobni panel lakásokat, mert nincs mit enni, a kutyának se kell, nem lehet kiadni, drága kifűteni, stb.

De nem ez a helyzet. Ez nem válság, nincs semmilyen jele annak, hogy válság lenne. Az ingatlanárakból látszik, hogy az emberek mennyire ki vannak tömve pénzzel + kilakoltatások sincsenek ami azt jelenti, hogy mindenki bőven fizetni tudja a törlesztőt. Szóval én nem aggódom, hiszen semmi jele nincsen annak hogy válság lenne. Ez csak balliberális vergődés, hisztizés, nem igaz?



#politika #válság #milyen válság?
2022. szept. 30. 12:14
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
91%
De mi a kérdés kérdező?
2022. szept. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
95%
Én is várom már az igazi válságot, hogy tudjak venni egy házat normális áron.
2022. szept. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

Igazi válság sosem lesz, sosem fognak lejjebb menni az ingatlanárak, mivel a piac tele van olyanokkal mint a 12-es. Van pénzük bőven, csak fukarkodnak ingatlant venni, de nem fogják megúszni. Olyan válság sosem lesz ami az ingatanárakat érinti, ergo válság valójában nincs és nem is lesz.

Hát ezt beszoptátok libsik :D

2022. szept. 30. 12:39
 14/33 anonim ***** válasza:
83%

Mi a kérdés? Mert ez csak vinnyogás a részedről.

Amúgy hanyadik kérdésed ez mar ma? Legalább a stílusod fáltoztatnad meg, te fizetett nyomorult provokátor.

2022. szept. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
91%
Mi a kérdés kérdező?
2022. szept. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
87%
Miért van az az érzésem, hogy egy szüleivel, vagy legalább mamahotelben élő idióta kérdez ilyet?
2022. szept. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
85%

A kérdező szerint csak akkor van válság, ha alacsonyak az ingatlanárak!

A kérdező Gazdasági Egyetem székfoglaló előadását hallottuk!

2022. szept. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
16, de te tudod értelmezni, hogy mi az, amit kérdezni szeretne?
2022. szept. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
96%

A valsag egy nagyon tag fogalom.


Recesszio amikor 2 egymast koveto negyedevben negativ a gdp novekedes. Errol meg nincsen szo.


Ami viszont van, 30szazalekos elelmiszer inflacio, 18szazalekos maginflacio, a forint europa es a regio leggyorsabban romlo devizaja lett. Ingatlan arak is csokkennek ahogy nezem, csak lassan, eladast nagyon ritkan latok es csak a legjobban arazottak kelnek el. (Hasznalt budapesti kertvarosi hazak, de ugy hallom mas teruleteken is befagyott a piac a lakashitelek brutalis dragulasa miatt)


A kilatasok borusak meg boven csak befele megyunk a gondokba. A gazdasag nem egyik pillanatrol a masikra valtozik.

2022. szept. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
"mint 2008-ban volt" Én, kollégák, barátok abban az időben vidámabban elvoltunk mint most.
2022. szept. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!