Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik országban jobb a...

Melyik országban jobb a melegek helyzete? Románia vagy Magyarország?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy kevesebb gyűlöletet kapnak és elfogadják e őket.

2022. szept. 23. 06:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
91%

#10


Azt magyarázd már el, hogy ha egy férfi meleg, vagyis a saját neméhez vonzódik, akkor mi lófüttyért izgulna a női ruhákra?

2022. szept. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
21%
Sehol nem kapnak gyűlöletet, amíg nem provokálnak. El is fogadják őket mindenütt. De sajnos sok meleg addig nem nyugszik, amíg le nem b...zák, és akkor jár a szája, hogy micsoda előítélet van itt.
2022. szept. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
#11 Hát ez az!Nem is írtam, hogy arra izgul.Olvasni tudsz?
2022. szept. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Románia minden tekintetben jóval konzervatívabb ország, nem csak ezen a területen
2022. szept. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
85%

#11


Azt írtad, hogy a nagymamád szomszédjáról mindenki tudta hogy meleg, de senki nem bántotta, mert (egyebek mellett) nem akart női ruhákba öltözni.


Stimmel?


Én meg általánosságban kérdeztem, hogy egy meleg férfi miért akarna női ruhába öltözni, ha a saját neméhez vonzódik. Miért találna izgatónak egy női ruhába öltöztetett férfitestet, ha a nőiességgel nem is tud mit kezdeni?

Így már érted?

2022. szept. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

#15 Szerintem te nem érted.

Nagyon sok homoszexuális feminin módon öltözködik, ezt mindenki tudja.Persze te nem tudod, mert úgy csinálsz, mintha nem tudnád.


Hogy miért teszik ezt?Fogalmam sincs.Szerintem ők sem tudják.

Nézd meg pl Lakatos Márkot vagy Steiner Kristófot.Miért sminkelik ki magukat?Fogalmam sincs.

Mielőtt megint elkezdenél okoskodni, leszögezem, hogy nem, nem minden homoszexuális férfi ilyen.Viszont elég sokan szándékosan polgárpukkasztó módon öltözködnek.


Gondolom neked az sem tűnt fel, hogy a való életben a leszbikus nők többsége meg elég férfiasan öltözködik.

2022. szept. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
26%
4-es! Nem vagyok meleg
2022. szept. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

A jogállásuk Magyarországon kedvezőbb. Például köthetnek bejegyzett élettársi kapcsolatot.


A társadalmi helyzetük Romániában jobb, jelenleg nincsenek úgy kipécézve, nem irányulnak ellenük politikailag generált indulatok olyan szinten mint Magyarországon.


Itt, Romániában elbukott az utolsó homofób népszavazás, az emberek otthonmaradással üzenték meg, hogy nem vevők a gyűlöletkeltésre, szóval az alkotmánymódosítás sem sikerült (Romániában csak népszavazással lehet szentesíteni az alkotmánymódosításokat), amivel el akarták akkor érni, hogy a román alkotmány a házasságot egy férfi és egy nő közötti intézményként definiálja (jelenleg két felnőtt állampolgárt ír, mert 1990-ben nem is gondolták, hogy pontosítani kellene - emiatt viszont kénytelenek elismerni belföldön a külföldön kötött melegházasságokat, ugyanis azok nem alkotmányellenesek).


Szóval pillanatnyilag itt, Romániában, szerintem békében, különösebb zaklatások nélkül élhetnek, nincsenek úgy bűnbakká téve, mint Magyarországon. Viszont a bejegyzett élettársi kapcsolat lehetősége valószínűleg hiányzik nekik.

2022. szept. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat hogy Magyarországon nem feltétlenül az átlag emberekkel van a baj ilyen tekintetben hanem a politikusokkal akik ezzel a kisebbséggel uszítják a szavazóikat.
2022. szept. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Én Romániában élek, meleg vagyok. Itt, Erdélyben a beszólások mindennaposak, pedig nem is vállalom fel, csak szitokszónak, vagy random felkiáltásnak is megfelel, hogy: „Dögöljön meg az összes bu*i!” Itt ez a valóság. 😕 Alig van ismerősöm, akiről tudom, hogy elfogadó.

A románságban sem jobb, ott nagyon mélyen vallásosak az emberek és az ortodox vallás sokkal elmaradottabb, konzervatívabb. Magyarország fényévekkel előrébb jár. Van magyarországi ismerősöm, aki nyíltan vállalja, van párja és alig érik inzultusok, pedig nem sok magyarországit ismerek. Romániában egyetlen egy meleget sem ismerek, pedig itt élek és itt éltem le a teljes életem. Van egy valaki, akiről nyílt titok, társkeresőn keresi az alkalmikat, de kapcsolata sosem volt és már rég túlvan az 50-en.

2022. szept. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!