Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szeretek Orbán Viktorban?

Mit szeretek Orbán Viktorban?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 09:27
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%

"1998 és 2002 között virágzott Magyarország! Jaj Istenem, Viktor egy aranyember, és minden magyar ember összetehetné érte a két kezét!"



Én már többször összetettem, de még mindig él.

2010. szept. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
11%

"Semmi sem jut eszembe, amiért TE szereted Orbánt, valószínűleg mert még sohasem beszéltünk. Sőt, még a fateron kívül az életben nem beszéltem senkivel, aki szerette volna. Csak tudnám, hogy akkor mégis hogyan választották meg..."



A zsidók vettek neki szavazatokat. Három embernél több nem volt az országban aki önszántából rá szavazott volna és ebből is egy a felesége.

2010. szept. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
54%

Méghogy ő tette volna fel a kérdést?Te nem vagy komplett.Majd éppen ilyesmire van ideje.

Te másik,pedig,ha utálod,akkor nyalj a Gyurcsánynak,de csontig.

2010. okt. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Olvasván a remek válaszokat,csak annyit tudnék mondani,hogy talán a válaszok helyett egy pár iskolai évet tudnék még ajánlani nektek,ahelyett,hogy baromságokat írogatnátok mindenhova.
2010. okt. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
100%

miért kell azt gondolni hogyha valaki utálja az egyiket,akkor szereti a másikat?

utálom orbánt ,de kb ugynan annyira gyurcsit is.

98-2002 közötti virágzásunk elég rövid ideig tartott,talán szerencsére.Ha jól emlékszem akkor jöttek az "alacsony" kamatu lakáshitelek,30%-ról lementek 3-6% kőrnyékére,Megkönnyebbült a lakásszerzés.Nulla önrészes autóvásárlások stb.

De ,h erre honnan volt pénz?Gondolom sehonnan(vagyis külfőldről),és most fizetünk mint a kisangyal.De szerintem ez már lényegtelen ,hogy akkor csak 4 év lehetősége volt szétszórni az ország pénzét,mert a következő ciklus és mindegyik ezt teszi a mai napig.Gyurcsibá vagy orbán egyre megy ...

Ez a véleményem a nagy virágzásunkról 1998-2002.

Elég baj hogy az orbán-gyurcsány félék úgy akarnak jópofák lenni hatalomra kerülésnél ,pont az ellenkezőjét kezdik hírdertni annak amit az előző csinált.Azon fáradoznak hogy elhitessék velem h milyen szar politikája volt a másiknak!Még véletlen se azzal foglalkozik ,h valójában nekem mi a jó?

Egy pozitívum ami tény :1998-2002 között volt egy foci torna ami kőrbe ment az országba,műfüvön zajlott az első 3-ak pedig mehettek egy nagyvárosba döntőket és döntőt játszani.Ez valóban csak is abban a 4 évben létezett.

2010. okt. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

"Mit szeretek Orbán Viktorban?"


...hogy kérdéseket tehetsz fel?


"szeretek" <> "szerettek"

2010. okt. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 güris ***** válasza:
Hogy te mit szeretsz Orbán Viktorba,...hát,ez eléggé félreérthető.Kérlek,te,ne ird meg.Nem tudom hogy te fiú vagy,vagy lány.Nem mindegy.Ez az egyik legdurvább kérdés,mert kiderült,hogy van valaki,aki szeret benne valamit is.Ez,szinte fáj.
2014. dec. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!