Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sok helyen lehet olvasni,...

Sok helyen lehet olvasni, hogy anno Gyurcsány államcsőd közelébe vitte az országot, akkor hogy volt ez?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy akkor (mielőtt ugye Bajnai átvette a kormányt), mégsem volt ennyire érezhető, hogy sz....ban vagyunk. Pedig sokan írják itt is, hogy akkor sokkal nagyobb volt a baj.

Mi (lakosság) miért érezzük most mégis nagyobbnak a gondot, a saját bőrünkön érzékelve?

Ezt valaki megmagyarázná, tényleg érdekel (igaz, akkor fiatal voltam, de ennyire rossz nem volt).



2022. szept. 8. 10:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#6

Inkább örülnél, hogy magyar tulajdonba kerül te gyökér. Az államnak is lessz benne részesedés, tehát mindenkié. Gyarapodik az állami vagyon. És nem államosítás, mert a többségi tulajdon az vállalkozóé lessz, ugyanúgy versenyezni fog.

2022. szept. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

4-es, ha ez nekem szólt:

"Ááá semmiség volt az egész." ,akkor annyit mondanék, hogy én nem írtam, hogy semmiség volt.

Mindössze annyit, hogy 28 éves voltam, dolgoztam, férjnél voltam, és nem éreztem ekkora szart, mint most. (Holott most is vannak tartalékaink, de ezt már le sem mertem írni, mert meg leszek lincselve, ismerve a gyk-t.)

2022. szept. 8. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!