Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sok helyen lehet olvasni,...

Sok helyen lehet olvasni, hogy anno Gyurcsány államcsőd közelébe vitte az országot, akkor hogy volt ez?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy akkor (mielőtt ugye Bajnai átvette a kormányt), mégsem volt ennyire érezhető, hogy sz....ban vagyunk. Pedig sokan írják itt is, hogy akkor sokkal nagyobb volt a baj.

Mi (lakosság) miért érezzük most mégis nagyobbnak a gondot, a saját bőrünkön érzékelve?

Ezt valaki megmagyarázná, tényleg érdekel (igaz, akkor fiatal voltam, de ennyire rossz nem volt).



2022. szept. 8. 10:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Hát abból én kb semmit nem éreztem.


Most viszont ha körbenézel akkor romokban az egészségügy, oktatás, energiaárak - a kormány miatt - annyira magasak mint még sose, 30% élelmiszer infláció, stb.


Mindezt 12, pénzzel teli év után ami alatt lehetett volna fejlődni.

2022. szept. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor voltam huszonéves, én azt éreztem, hogy magasak az adók, és szinte semmi támogatás nincs. Mélyebben nem követtem a dolgokat akkor. A mostani helyzet sem jó, mert most meg annyira átestünk a túloldalra, hogy a sok támogatás miatt lett minden ugyanúgy megfizethetetlen.
2022. szept. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

1#

Vagy csak az elfogultságod miatt nem akartad érezni, vagy túl fiatal voltál akkoriban.


Befagyasztották a teljes állam és állami cégek bérrendszerét.Illetve, elég komoly leépítések voltak.

Emlékszem, sokan pedagógus diplomával könyörögtek takarító állásért, mert leépítették őket.

De, a versenyszférában is rossz volt a helyzet, leépítések, nem volt bérfejlődés sem.



A válságot főleg a versenyszférán lehet megérezni.Ugyanis, az mozgatja a gazdaságot.

2022. szept. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Hát szerintem pl a deviza hitel válságot elég sokan érezték a börükon...

Magas munkát terhelő adók...

Alig volt munkalehetőség, ellenben volt sok segély a romatenyészeteknek...

Devizában eladósodott az ország, be kellett hívni az imf-t, hogy ne menjünk csődbe...

Ááá semmiség volt az egész.

2022. szept. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%
A Gyurcsányi politikát jól tükrözi a bodrogkeresztúri 40 centis kilátó. (40 millió forintért) Érdemes rákeresni,mindent elmutyiztak ők is.
2022. szept. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
5# Akkor tehát a 600 milliárdos vodafone nem számít? És ez csak az elmúlt 2 hét sikkasztása. :D
2022. szept. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

Mivel akkor ki lett nevezve démonnak Fletó, így 2*-esen is rájátszott a nép erre. Most itt ez a nagyhasú, ez ettől még szent marad...

A zemberek akarják így.

2022. szept. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Annyit éreztem belőle hogy lehetetlen volt munkát találni külföldre kijutni akkoriban meg elég bonyolult volt, nem volt ilyen szabad dolog mint most
2022. szept. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis nem volt érezhető... Akkor nem volt semilyen épìtkezés,döglődött az orszàg.... Sokan jönnek az egészségüggyel meg az oktatással,pedig akkor még a mostanihoz képest is jòval rosszabb volt a tanárok és az különösen az orvosok fizetése... Horváth Ágnes kòrház meg rendelőbezárás meg ágcprogramja meg különösen tönkretette az egészségügyet... Sorra zártak be a vállalkozások,vidéken bezárt üzemek,iskolák meg vasútvonalak..
2022. szept. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja nàlunk spórolás cìmén lekapcsolták a lámpákat este 11 és reggel 5 között,úgyhogy az egész megyébeb 2008-ban egyedül nálunk volt akkor kormànypárt MSZp-s városvezetés. Ennyit a remek Gyurcsany kormanyrok
2022. szept. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!