Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány már lelépett volna...

Gyurcsány már lelépett volna a színről, ha Orbánnak nem lenne akkora szüksége rá?

Figyelt kérdés
2022. szept. 5. 20:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Minél tovább ismételgeted a hülyeséged, annál inkább látszik, hogy TE miattad nincs Gyurcsány még börtönben.
2022. szept. 6. 15:47
 12/13 anonim ***** válasza:

#11 Szánalmas a vergődésed.

Mivel nem írtad le hova, kire szavaztál, egyértelmű, hogy az ellenzéki összefogásra aminek listáján ott szerepelt az előkelő 8. helyen gyurcsány.

TE szavaztál rá most is meg korábban is, nem én. Te tartod a politikában.

Ne hisztizz hanem többet ne szavazz sem rá, sem a pártjára, sem arra aki szövetkezik és közösen indul vele! Gond megoldódik egyből.

2022. szept. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Ilyennek képzellek, amikor a sivalkodásod olvasom:

[link]


Csak azért sem írom le, hogy kire szavaztam :) Amúgy vicces, hogy azt nem hiszed el, ha azt mondom, hogy nem Gyurcsányra vagy az összefogásra, de azt állítólag elhinnéd, ha írnék egy konkrét pártot?


A lényeg, hogy én nyugodtan alszom, sosem szavaztam sem rá, sem Orbánra, így rajtam nem múlik, hogy még itt rontja a levegőt. Te viszont már legalább 10x leírtad a fejedbe ültetett hazugságot, egyre egyértelműbbé téve, hogy TE miattad nincs még Gyurcsány félreállítva.

2022. szept. 6. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!