Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Libsi összefogás külföldi...

Libsi összefogás külföldi támogatásának mi lett volna az ára ha véletlenül ők nyernek?

Figyelt kérdés
Tekintettel arra hogy MZP saját maga ismerte el, hogy milliárdokkal támogatták külföldről, felmerül a kérdés mi volt az alku? Mi lett volna az ára ha sikerül nyernie?

2022. szept. 5. 12:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Gondolom a legrosszabb: EU-s szankciók megszavazása, rezsinövelés, megszorítások meg ilyesmi. Ja, várj, ezt a Fidesz csinálta :D
2022. szept. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
1# :DD
2022. szept. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Belépés az európai ügyészségbe, korrupt fideszesek szopórollerre jutása.
2022. szept. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Butaság amit írtok. Milliárdokat azért adnak mert sokszorosát várják vissza.

MZP és a söpredék libsik keményen tönkretennék az országot.

2022. szept. 5. 13:36
 5/16 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem Orbánnak egy főnyeremény lett volna, ha a lezüllesztett országát a válság közepén átadhatja bárkinek. Én rendesen megnyugodtam, hogy ők nyertek. :)


Ja amúgy hol lehet MZP milliárdjairól többet olvasni, mert én pár 100 millát hallottam, ami a milliárdoktól elég messze van.

2022. szept. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Pikk Ász ***** válasza:
45%
Ha MZP nyert volna, egy Amerikához hű bábkormány alakult volna. Amerika ígyis nyerészkedik a háborún és a szankciókon, ha még egy beépített tégla kormányuk is lenne, még nagyobb befolyásuk, nyereségük lenne. Az Európai ügyészség egy sóhivatal kedves hármas, szimplán zsarolni akarnak minket vele. Varga Judit már kifejtette, hogy mért nem lépünk be, nézz utána és megérted te is. Azért ha valaki, Varga ért a jogállamhoz.
2022. szept. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%

#6

Egy Amerikával is szövetségben lévő ország kormánya, hogy lehet amerikai tégla kormány? Wtf? 🤣

2022. szept. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

A kérdés pedig az, hogy a külföldről érkező milliárdoknak mennyi lenne az ára?

Erre a sok libsi itt Orbánozik…

2022. szept. 5. 17:33
 9/16 anonim ***** válasza:

Az az ára, hogy a külföldi milliárdokat elmutyizókat az igazságszolgáltatás kezére juttassa. Mi ebben az Orbánozás? Nem értem.

Ha egy lyukas dézsába töltenéd a vizet, akkor a következő adag előtt te is eltömítenéd a lyukat, nem?

2022. szept. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Pikk Ász ***** válasza:
58%

"#6


Egy Amerikával is szövetségben lévő ország kormánya, hogy lehet amerikai tégla kormány? Wtf? 🤣"


Ha Amerika olyan jóbarát, miért nyerészkedik az Eu bedőlésén?

2022. szept. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!