Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány már lelépett volna...

Gyurcsány már lelépett volna a színről, ha Orbánnak nem lenne akkora szüksége rá?

Figyelt kérdés
2022. szept. 5. 20:31
A kérdező szavazást indított:
Lelépett volna, csak Orbán tartja vissza
Magától maradt, Orbán jóváhagyásával
8 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

Miért hiszitek, hogy Orbánnak bármi köze van ahhoz, hogy gyurcsány még a politikai élet része?

Nem Orbán meg nem a fideszesek szavaznak a dk-ra meg gyurcsányra, hanem ti!

2022. szept. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azért, mert még 12 év után is Gyurcsánnyal riogatnak (lásd plakátok, cikkek, tv- és rádió adások), még akkor is, amikor tudják, hogy a legtöbb ellenzéki nem támogatja őt. Meg azért, mert ha akarta volna, már rég lecsukathatta volna, vagy félreállíthatta volna, vagy megkaraktergyilkolhatta volna, mint a többieket.
2022. szept. 6. 06:35
 3/13 anonim ***** válasza:
51%

Csakis ti tartjátok gyurcsányt a politikában. Hiába akarna Orbán vagy a fidesz vele kampányolni ha TI nem szavaz azok be a DK-t újra meg újra a parlamentbe.

Miért Orbán a hibás azért hogy elmondja milyen rossz volt gyurcsány, akit pont TE akarsz kormányra juttatni ismét?

2022. szept. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
:)) Vagy az értő olvasás nem megy, vagy túlságosan beakadt neked az agymosás-propaganda. Mint írtam, én legszívesebben eltűntetném Gyurcsányt a politikából, és az ellenzékiek nagyobb része ugyanígy gondolkozik. Csak azért van ott, mert Orbánnak szüksége van rá. Más logikus magyarázat nincs.
2022. szept. 6. 08:01
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Mivel más "patás ördög" évek óta nincs a porondon, hát muszáj megtartsa bűnbaknak. Nem véletlen lett MZP is miniFeri. Ha nem lett volna Gyurcsány, bajban lettek volna, de akkor meg miniSoros lett volna... Valakit mindig bactatni kell, meg beállítani bűnbaknak.


Kíváncsi lennék ha elfogynának mi lenne, kapkodna mint a vízbehaló...

2022. szept. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#4 " Mint írtam, én legszívesebben eltűntetném Gyurcsányt a politikából, és az ellenzékiek nagyobb része ugyanígy gondolkozik. Csak azért van ott, mert Orbánnak szüksége van rá. Más logikus magyarázat nincs."

Magyarázod a bizonyítványodat és engem okolsz a te rossz döntéseidért mert rámutatok újra meg újra, hogy rossz döntés.

Nem régen amit tettél hanem amit újra meg újra teszel.

Gyurcsány megbukott, lemondott és a pártján belül is háttérbe került, ezért lépett ki. Ahogy a pártja az mszp is bukott vele együtt.

TE voltál az meg a többi ellenzéki akik viszont 2010 óta életben tartjátok őket, először azzal hogy szavaztatok az mszp-re és gyurcsánnyal a listájukon be tudtak jutni a parlamentbe, majd a dk-ra és a vele összefogó szövetségeseire is.

Gyurcsány nem azért van a politikában ma is mert Orbán így vagy úgy, hanem mert a pártjára 2010-ben is szavaztak majdnem 1 millióan és még most is kapott az az ellenzéki összefogás majdnem 2 millió szavazatot - a tiédet is - amelyiknek a tagja.

TE tartod életben a szavazatoddal és próbálod rám kenni meg Orbánékra, holott mi soha az életben nem szavaztunk sem rá sem valamelyik pártjára, szövetségesére.

Hiába erőlködsz, gyurcsány a te hibád, te felelősséged - mert te szavaztál azokra akik szövetségében bejuthatott a parlamentbe.

Bakker a felesége, párttársa és a dk másik vezetője lehetett volna az összefogás miniszterelnök jelöltje, mintha nem lenne tök mindegy, hogy Hilary vagy Bill Clinton nyeri az elnökválasztást az USA-ban.

2022. szept. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Én biztos, hogy nem, sosem szavaztam rá. És a legtöbb ellenzéki sem támogatja. Vicces, hogy ennyire működik nálad az agymosás, hogy inkább az M1-nek hiszel, hogy minden ellenzéki Gyurcsány-imádó, mint azoknak az embereknek, akik állítják, hogy ők nem azok. :)

Ebből ki is derült, hogy TE miattad van még Gyurcsány a porondon, mert Orbán vele tud téged ijesztgetni.

2022. szept. 6. 13:00
 8/13 anonim ***** válasza:

#7 Még mindig nem vagy képes felfogni a lényeget.

Gyurcsány azért politikus mert TE szavaztál rá.

Én soha nem szavaztam rá, miattam soha nem lehetett politikus. Most áprilisban is TE szavaztál rá és nem én!

TE tartod a politikában és csakis TE tudnád onnan eltakarítani azzal ha nem szavaznál rá többet.

2022. szept. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#8, Én nem szavaztam rá sosem, és minél lassaban fog ezt fel, annál jobban bizonyítod, hogy az agymosás mennyire jól fog rajtad, ergo, hogy TE tartod a porondon Gyurcsányt. Ha nem hinnéd el a propagandának, hogy nem minden ellenzéki rá szavaz, akkor nem tudnának ezzel riogatni téged, ergo Orbánnak nem lenne már haszna Gyurcsányból, azaz félreállítaná, mint a többi ellenfelét.


Szóval minden egyes "TE szavaztál rá" kijelentéseddel újabb és újabb bizonyítékot szolgáltatsz arra, hogy TE miattad van még a politikában.


Ilyen egyszerű ez :)

2022. szept. 6. 15:28
 10/13 anonim ***** válasza:

#9 "Én nem szavaztam rá sosem,"

Dehogynem.

Tuti nem a kétfarkúakra vagy a mi hazánkosokra szavaztál.

2022. szept. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!