Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az OMSZ vezetőinek eltávolítás...

Az OMSZ vezetőinek eltávolítása racionális szakmai döntés volt, VAGY?

Figyelt kérdés

vagy politikai falt?

Egyesek szerint megfontolt szakmai döntés eredményeképpen váltották le az OMSZ vezetőit, míg mások szerint Orbánék újabb politikai faltjáról van csupán szó.

Mit gondol erről?



2022. szept. 4. 21:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Orbán eleve szabin volt, köze nem volt az eseményekhez.
2022. szept. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 DK-s ***** válasza:
100%
Ilyen nevetségesen talpnyaló viselkedést utoljára a Kádár-rendszerben tapasztaltam.
2022. szept. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Pikk Ász ***** válasza:
0%
Jogosan rúgták ki azokat a szerencsétleneket, egy ország buliját tették tönkre!
2022. szept. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
11-es, amióta telefon létezik, azóta ez nem érv.
2022. szept. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
0%

A 20%-ot értjük.

Azt meg tapasztaljuk, hogy a prognózisok 30%-ban jönnek be.

Nagyjából az OMSZ-én kívül összes többi előrejelzés egyike sem szólt ítéletidőről.

Egyébként vezető felmondását nem kell indokolni még egy egyszerű mezei cégnél sem. Az OMSZ emellett egy Kormányrendelettel létrehozott, Miniszter irányítása alá tartozó központi hivatal, nyugodj meg, hogy aki ott vezető pozíciót vállal, az max. 4 évre tervez. :)

2022. szept. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
#15 akkor, ha jól értem Ön szerint egyértelműen Orbán újabb politikai faltjáról van szó. Jól gondolom?
2022. szept. 4. 22:33
 17/17 anonim ***** válasza:
Úgy gondolta a diktatúra, hogy az időjósok packáznak velük, puccs. Tehát mivel nem időjósok nem értik és a diktatúra félreértette.
2022. szept. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!