Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hittan vagy LMBTQ-érzékenyítés?

Hittan vagy LMBTQ-érzékenyítés?

Figyelt kérdés

Ha kötelezően választani kellene.

Hittan alatt most nem a megözvegyült, unalmas öregasszonyt értem a rózsafüzérrel, hanem inkább egy erkölcstanra hajazó, Hodász-atya féle fiatalos, hagyományos értékekre nevelő órát.

LMBTQ-érzékenyítés alatt pedig a nyugati mintát, amikor drag queenek (transzvesztiták) mennek be a gyerekekhez és elmondák pl. azt, hogy természetes dolog, ha egy kisfiú kislánynak érzi magát és lány ruhákat kezd hordani.



2022. szept. 1. 12:43
A kérdező szavazást indított:
LMBTQ-érzékenyítés
Hittan / erkölcstan
47 szavazat
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
92%
Hiányzik az a válasz lehetőség, hogy egyiket sem.
2022. szept. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
30%

Nem kell kötelezően választani, pont ez a lényeg!

A hittan való iskolába, az lmbtqxyz érzékenyítés meg nem való, tehát nem is lehet választani sem közöttük.

2022. szept. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
8%

Hittan, ha csak e kettő közül lehet választani.


Amúgy szeretném, ha a gyerekeket nem nevelnék frigidnek, mint most, és akkor hátha maguktól is kipróbálják az LMBTQ szexet.

2022. szept. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
76%

Milyen alattomosan ferdítesz... Az a helyzet, hogy Hodászból csak egy van, és őt is leállította az esztergomi bohócsipkás!


Drag queen-es érzékenyítésről pedig még életemben nem hallottam, viszont pedofil papokról igen!

2022. szept. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
84%

Olyanra sikerült a kérdés, mint a nemzethy konzultációk. Szándékosan olyan válaszlehetőségek vannak megadva, hogy csak az egyik legyen a "jó".

A hittannál leírtak alapján még csak nem is hittanról van szó. Míg az "érzékenyítés" alatt pedig azt az egy szélsőséges videót veszi etalonnak erre, ami egyszer talán valahol tényleg megtörtént, de rohadtul nem álltalános. Ez pont olyan, mintha azt állítanánk, hogy minden pap pedofil, és hittanórán általános, hogy megerőszakolják a gyerekeket.

2022. szept. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
68%

"a nyugati mintát, amikor drag queenek (transzvesztiták) mennek be a gyerekekhez és elmondák pl. azt, hogy természetes dolog, ha egy kisfiú kislánynak érzi magát és lány ruhákat kezd hordani."

EZT nem tudom, honann szedik egyesek, de ilyen NINCS nyugaton, ez csak MO-on egy hülye propaganda!

2022. szept. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
43%
Hittannak semmi keresnivalója egy állami iskolában. Amire abból szüksége van a gyereknek, azt megtanulja történelemórán.
2022. szept. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
57%

Nekem mindig pozitív tapasztalataim voltak a hittannal, bár szerencsém is volt a tanárral. Egyházi iskola révén kötelezően kellett választani katolikus/református/evangélikus hittan közül, én az utóbbira jártam és amíg a reformátusoknál a Biblia könyveit magolták sorrendben és írattak velük dolgozatot belőle, addig mi etikai/erkölcsi témákról beszélgettünk. Hajléktalanság, eutanázia, abortusz, éhezés, szegénység/gazdagság, halálbüntetés, megbocsájtás stb. Filmeket néztünk (Gettómilliomos, Napfivér Holdnővér stb.) és írásbeli számonkérés alatt arról volt szó, hogy mindenki írja le a véleményét az adott témában, amire persze nem lehetett 4-esnél rosszabbat kapni (az kapott négyest, aki az előírt 8-10 mondatot nem tudta teljesíteni.)

Ha támogatnám ezt az LMBTQ-s érzékenyítő dolgot, akkor sem tartanám relevánsnak a kérdést, mert egy ilyen toleranciakampány-előadás tantárgyként órarendbe iktatva értelmezhetetlen. Olyasmi, mint egy drogprevenció vagy az internet veszélyei című egyszeri előadás.

2022. szept. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
25%

#6 Meddig fogjátok még ezt a tagadást játszani?

A migránsoknál is még ugyanazt a lemezt nyomjátok, mint 2015-ben, miközben ma már nyugaton is elismerik mekkora tévedés volt és az illegális migráció mekkora bajt okozott.

NÁLUNK nincsen lmbtqxzy érzékenyítés meg bejárás az óvodákba, mert időben meghozták a törvényt arról, hogy ezt ne lehessen megtenni. Nyugaton meg teszik már jó ideje. Akkor is ha tagadjátok. Nálunk is elkezdték nyugati mintára, én is csak a törvény körüli botrányidőszakban tudtam meg gyerekemtől, hogy a gimibe hozzájuk is mentek be az egyik melegjogi egyesülettől "érzékenyíteni" iskolai foglalkozás keretében. Mivel korábban erről nem kellett megkérdezni a szülőket, az iskola szabadon engedhetett bárkit előadást, foglalkozást tartani. A törvény szerint viszont ezt már nem tehetik meg többet.

2022. szept. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:

#4

drag queenes érzékenyítés:

[link]

2022. szept. 1. 13:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!