Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a Fidesz megállapította, hogy Gyurcsány Ferenc a hibás mindenért?

Figyelt kérdés
[link]

2022. aug. 29. 20:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
12%
Átévé - a hiteles forrás! :D
2022. aug. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Már meg lettt korábban is mondava, hogy ki kellett nevezni egy démont, egy fő gonoszt, akkor is, ha a 2010-es évewk előtti időszak már nem most volt: fenn kell tartani egy démont a népnek.

Ez a társaadalom meg kapó is erre, és mint valamilyen afrikai törzs, úgy viselkedik a témával kapcsolatban.

Démon.

2022. aug. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha én kúrtam volna szét annyira az országot, mint Orbitron, szerintem én is másra próbálnám kenni a szart.

Meg szerintem mindenki :)

2022. aug. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
98%
Ne is haragudjon senki, de 12 éve kormányoz a Fidesz. Valaki meg tudja nekem mondani, hogy konkrétan mi az amit annyira el tudott kúrni a Gyurcsány, hogy 12 év sem volt elég arra, hogy helyre hozzuk?
2022. aug. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
Hát ezzel nem sok újat mondtál, hogy Gyurcsány a hibás mindenért 😎
2022. aug. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%

Jelenleg az ország rosszabb állapotban van, 12 év fidesz után, mint Fleto papa idejébe.

Majd mindjart jon az elvakult fideszes, aki probalja megmagyarazni, de inkabb csak maganak bizonygatja higy az nem ugy van... De az úgy van... fidesz már a 2008-as Fletó mögött van... már ellehet mindani hogy már a Fletó is jobb mint fidesz 12 év után.

2022. aug. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
16%
Orbán legalább nem lövi ki a szemünket.
2022. aug. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%

Megnyitottam a cikket.

"Fidesz: Gyurcsányék csak becsapni tudják az embereket"

A pofám leszakad komolyan mondom. A szekunder szégyen kerülget a fideszesek helyett.

Maradjuk annyiban, hogy a Fidesz hatalmának egyik, és lehet hogy a legfontosabb eleme az a hazugság-propaganda. Ha az emberek megfelelően lennének tájékoztatva, és legalább 70-80%-ban tudnák az igazságot a Fidesz már rég nem lenne hatalmon. Csak amíg minden valamire való média a fidesz kezében van, és ilyeneket nyomatnak, hogy:

"Előre megyünk, nem hátra..."

"Magyarországon a legélhetőbb hely az EU-ban"

"Magyarország példaértékű a válságkezelésben"

"Kanyarban előztünk"

"Repülőrajtot vehet a gazdaságunk"

"Mindenkit meggyógyítunk" ugye, nesze neked kovid járvány! És a sz*rt kánaánként tálalják, addig az emberek álomvilágban fognak élni. És mindezt megtoldják még azzal, hogy még mindig egy 16 évvel ezelőtti mumussal riogatnak. Igencsak hányingerkeltő és vérlázító, hogy a Fidesz meri másra mondani, hogy hazudik.

2022. aug. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
Ez a féleszű másfélpipás óbégató megint kiszökött ide a zártosztályról.
2022. aug. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
8%

"Ez a féleszű másfélpipás óbégató megint kiszökött ide a zártosztályról."


inkább a gyurcsányimádók szöktek ki a zártosztályról :DD

mibajvóóót a gyúcsáányal :DD és ez szerintetek 100%os válasz :DD

2022. aug. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!