Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem vagyunk picit...

Miért nem vagyunk picit keményebbek a kormánnyal?

Figyelt kérdés
Jelenleg úgy látom, hogy akármennyire is nem kedvelem őket, a fidesz a legalkalmasabb az ország vezetésére és ez leginkább az ellenzék szégyene. Ennek ellenére a fidesz is pocsék, de a magyar embernek meg lenne a lehetősége, hogy az asztalra csapjon és megelégelje a szánalmasan alacsony béreket, borzasztó egészégügyet, szar közoktatást, korrupciót. Mi lenne, ha a nagy fideszes szavazók is el gondolkoznának ezen, hogy lehet nem kéne mértéktelen hatalmat adni a kormánynak, mert ennek az lesz(lett) a vége, hogy már gyakorlatilag kiskirálynak érzik magukat a párttagok és azthiszik bármit megtehetnek. Egyetlen nálunk sikeresebb országban sincs ilyenre példa, hogy az ország vezetője már gyakorlatilag királynak érzi magát és szó szerint akármit megtehet. Ez ügyben miért nem bátrabb picit a magyar?

2022. aug. 28. 22:36
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Nem polgárháború kell, de a fideszeseknek is látni kéne, hogy jobban a kezünkbe kéne venni a kormányt, szimplán nem kéne hagyni nekik mindent. Ez lenne az egészséges egy olyan országban, ahol demokrácia van.
2022. aug. 28. 23:11
 12/36 anonim ***** válasza:
22%
Konkrétan mi a fenét akarsz?
2022. aug. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Hányszor kell még leírni, hogy mit akarok? Bocsánat, de ha valaki még mindig nem érti annak komoly bajok vannak fejben.
2022. aug. 28. 23:14
 14/36 anonim ***** válasza:
0%
Tehát te sem tudod, mit akarsz, értjük.
2022. aug. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Olvasd el újra a kérdésem, amíg sikerül értelmezni. Azt szeretném, hogy ne adjunk mi magyar állampolgárok ekkora hatalmat a kormánynak. Ne tekintsen rájuk sok fideszes megváltóként és ne nézzük el nekik a korrupciót és a rengeteg lopást.
2022. aug. 28. 23:20
 16/36 A kérdező kommentje:
Ezt ugye úgy lehet, ha kifejezzük a nemtetszésünket abban az esetbem, ha a kormány nem hozza meg a megfelelő intézkedéseket.
2022. aug. 28. 23:22
 17/36 anonim ***** válasza:
31%

Kérdező

Ez a kormányzat - a két kormánypárt - a 2010-es választási kampány óta kapja nagyon durván az ívet minden oldalról.

Mit akarsz még? Te is bele akarsz rúgni a kormányba? Minek?

Itt is számtalanszor tették fel kérdésben a "fideszeseknek", hogy mi az amiben nem értenek egyet a kormánnyal vagy mit tennének másképpen. Leírtuk minden alkalommal és mi lett az eredménye?

Változott a fideszbirkázás, agymosottazás? Nem, a ballibek ugyanazt fújták utána is még az sem változott hogy állandóan nyomják, hogy a fideszeseknek minden jó amit a kormány csinál - mint ennél a kérdésnél is.

Nálunk is most a kollégák egy része tüntetni szeretne meg tiltakozni. Nem foguk velük tüntetni, sztrájkolni akkor sem ha amúgy sok dologban egyetértek velük. Mert ettől nem lettem kormányellenes és ők viszont ennek könyvelnének el miatta. Ahogy a ballibek is elhitték a csalódott fideszes tömegek meséjét, mert azt hiték mindenkire aki kimondta, hogy valamivel nem ért egyet, hogy az máris hátat fordít a fidesznek.

Ahol van értelme elmondani a véleményemet arról ami nem tetszik, ott el is mondom. De nem fogok beállni olyanok közé tiltakozni akik o1géznek meg minden pillanatban engem mocskolnak egy évtizede csak mert a fideszre szavazok.

2022. aug. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
16%

Mielőtt összehozod a válaszokat egy kalapba, én csak a 17-es választ írtam, a többit más.

De értem a problémáját, tényleg nehéz rájönni hogy valójában mit szeretnél.

2022. aug. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
A fideszesek ugyanúgy libsiznek folyamatosan, egyik oldal sem jobb sajnos. Ideje lenne ezt a baloldal, jobboldal dolgot elfelejteni a magyar politikában, mert egyik sem adott semmi jót az elmúlt évtizedekben. Én lef@osom, hogy aki kormányon van, az bal vagy jobboldali-e. Én azt szeretném, hogyha olyan kormány lenne, aki ha vállalta az ország irányítását akkor azt megfelelően el is végzi és nem a saját és a barátai zsebét tömi ki az ellopott milliárdokkal. Egyébként meg mi az, hogy belerúgni a kormányba? Még sajnálni is kéne őket? Közel 10 millió ember életszínvonaláért felelnek, igen is, legyen a magyar nép tökös és ne hagyjuk, hogy mindent a saját érdekeik szerint csináljanak.
2022. aug. 28. 23:29
 20/36 A kérdező kommentje:
Nem lehet kedves 18-as, hogy pont ez a baj, hogy te kizárólag ebből a 2 szempontból közelíted meg a magyar politikát, hogy van a "ballib" meg a jobboldali? Mindkettő jóval többet ártott az elmúlt 20 évben mint amennyit segített, egyik oldalon sem kéne állni, mintha ez valami vallás lenne, vagy mintha a kedvenc a focicsapatod lenne az.
2022. aug. 28. 23:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!