Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Várható, hogy vasutassztrájk...

Várható, hogy vasutassztrájk lesz szeptember 5-től?

Figyelt kérdés
Akkor lenne dolgom az ország másik felében, jó lenne, ha tudnék tervezni. Szerintetek lesz?

2022. aug. 28. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Várni várhatod. De miért lenne?
2022. aug. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Nyugi, Orbán majd betiltja.
2022. aug. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen várható,ez a pontos válasz.tehát tervezd át a programod,az a biztos.
2022. aug. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj autóval.
2022. aug. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
#4 Egyébként ja. Ki az a hülye aki a mai Magyarországon még vonatra száll?
2022. aug. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

5#

Többnyire diákok, nyugdíjasok, vagy vasutasok és hozzátartozói akik ingyen mennek.


Én nem használok tömegközlekedést, a gyenge színvonalához képest nem olcsó,meg nem fogok együtt utazni cigányokkal.

2022. aug. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Itt olvastam.

[link]


A kevés normális választ köszönöm.

Az észjátszósoknak üzenem, hogy a leginkább környezetkímélő (villamosított pályák), viszonylag új vonatok, halk, kényelmes. Nem tudom, hol éltek, Csajágaröcsögén még lehet, hogy a szutyok régiek vannak, és tele vannak cigánnyal, erre felénk nem.

Ja, és nem vagyok vasutas sem, nyugdíjas sem, diák sem, semmi kedvezményem nincs vonaton, csak éppen a szemem miatt nem vezethetek, szürkületben már nem látok jól, és este jönnék haza. (nem vagyok vak, még mielőtt valami főokos beszólna).

2022. aug. 28. 11:28
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

Mivel a sztrájktörvény előírja csak akkor legális ha a minimális szolgáltatást nyújtja így nem lehet sztrájkról beszélni.


A minimális szolgáltatás nincsen definiálva, tehát ha az 1000 főből aki be van osztva és egy fő sztrájkol értelmezhető úgy nem nyújtják a minimális szolgáltatást tehát illegális.


Na ezért nem lehet legálisan sztrájkolni mert egyből illegálissá nyilvánítja a csuti paraszt.

2022. aug. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem lesz. Majd befogják a szakszervezeti vezetők száját egy kis csúszópénzzel, ahogy szokták. Olcsóbb, mint emberhez méltó fizetést adni a dolgozóknak.
2022. aug. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!