Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Népszámlálásnál a mely nemzeti...

Népszámlálásnál a mely nemzetiséghez tartozónak érzi magát kérdésnél mit fogsz bejelölni?

Figyelt kérdés
Én vacillálok a vietnámi és az orosz között.

2022. aug. 24. 14:08
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Fenéket van centrista-liberális, azt sem tudod hogy mit jelent abból kiindulva, hogy a nemzetiség fogalmával sem vagy tisztában.
2022. aug. 24. 14:43
 22/38 anonim ***** válasza:
19%
és te melyik vagy kérdező? cigány mongol vagy vietnámi?
2022. aug. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
95%

"Elvárni az államtól azt, amit magunk sem vagyunk hajlandóak megtenni, elég képmutató álláspont."


Ki mondta, hogy én bármit is elvárnék az államtól? :D

Semmit se várok tőle.

Tökéletesen önellátó és önfenntartó vagyok, semmi szükségem az államra, nem függök tőle semmilyen módon.


Úgyhogy szépen megtrollkodom a népszavazást, meg úgy általában is igyekszek minden lehetséges módon keresztbe tenni mindenféle állami intézménynek, intézkedésnek, törvénynek, rendeletnek, és egészen addig fogok így tenni, amíg:

a) az állam nem ad nekem teljes adómentességet

b) nem ad valamit az adómért cserébe


Bármennyire is nem tetszik ez bárkinek.

2022. aug. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Magyar, de mint mondtam vacillálok a vietnámi és az orosz között, még nem döntöttem el melyiket jelölöm be.
2022. aug. 24. 14:45
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

Ausztráliában egy korábbi népszámlálásnál több mint 100.000 ember írta be, hogy a Jedi Rend vallását követi.

Ez nyilvánvalóan egy gag, a Jedi rendnek nincs valós, kidolgozott eszmerendszere. Ezek az emberek egyértelműen nem vallásosak.

Ugyanakkor amikor azt vizsgálták, hogy mennyi a vallásos és vallástalan ember száma az országban (nyilván a meglévő adatok, azaz a népszámlálás alapján), a Jedik a vallásos emberek számát növelték.

Ez nyilván 1-2% eltérés, nem sok. Csakhogy pl az egyházakra szánt költségvetési terv kidolgozásakor számíta vallásosok száma. Az ország megítélésekor is. Ráadásul bizonyos létszám fölött az egyházak kaphatnak állami támogatást, azaz valaki behúz állami pénzeket azért, mert egy halom ember Jedinek vallotta magát.


Persze, lehet baromkodni. A kérdés az, hgoy minek.

2022. aug. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
76%

"Tökéletesen önellátó és önfenntartó vagyok, semmi szükségem az államra, nem függök tőle semmilyen módon."


Jah, gondolom, te személyesen állítod elő a szükséges üzemanyagodat, gyógyítod magad, oktatod a gyerekedet stb... Le a kalappal.

2022. aug. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
14%
zsidó az miért nincs ott!?
2022. aug. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
28%
27: érdekes kérdés, talán a történelmi érzékenység miatt?
2022. aug. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
25%

ja értem szóval mikor kapnak valamit akkor zsidozhatunk...

da ha nekik kell megnyilvánulni vagy fizetni akkor nem zsidozhatunk...

2022. aug. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
43%
Az az érdekes, hogy a zsidó nem szerepel, de a roma igen, holott az utóbbiak is üldözve voltak a nácik által is.
2022. aug. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!