Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az élet úgy hozná, hogy egy...

Az élet úgy hozná, hogy egy nagyon-nagyon jó állást kapnál egy általad nem támogatott politikai erő holdudvarában, akkor mit tennél?

Figyelt kérdés

2022. aug. 23. 10:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Simán elfogadnám.

De valószínűleg hamar kivágnának, mert alapvetően egyébként rühellem az összes pártot és politikust, mint a sz-rt, és nem rejtem véka alá ezt a véleményemet.

Nehezen tudom elképzelni, hogy mondjuk egy Lölő-féle cégnél sokáig megmaradnék úgy, hogy folyamatosan a lehető legcinikusabb módon gúnyolom a nert, orbánt, lölőt, rogánt, stb.

De ugyanúgy valami ellenzék-közeli cégnél se tűrnének meg sokáig, mert gyurcsányon meg makizajon meg a többi ellenzéki idiótán is ugyanilyen cinikusan szoktam gúnyolódni.

2022. aug. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Én direkt nem nevesítettem a kérdésben, de nyilván itthon élek és látható, hogy ha el akarsz helyezkedni (szép hazánkban), akkor ott terpeszkedik az a NER érdekkör, amit egyszerűen nem tudsz megkerülni, bármely szegmenset is választod. Szóval kevésbé választás kérdése, mint megalkuvó kényszer, már akinek a gyomra bírja a nehéz zsíros kajákat savanyúság nélkül. :)
2022. aug. 23. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!