Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az élet úgy hozná, hogy egy...

Az élet úgy hozná, hogy egy nagyon-nagyon jó állást kapnál egy általad nem támogatott politikai erő holdudvarában, akkor mit tennél?

Figyelt kérdés

2022. aug. 23. 10:28
A kérdező szavazást indított:
Ilyen állás szóba sem jöhet nálam.
Orromat befogva elvállalnám, és kussolnék, hogy más pártra szavazok.
Elvállalnám, és megszeretném ezt a pártot is.
Elvállalnám, de közben keresnék egy másik politikai befolyásmentes állást.
Elvállalnám, de közölném egyenesen hogy ezen párt politikájával nem értek egyet. Döntsék el kellek -e így.
Elvállalnám, és fennen hangoztatnám, hogy nem foglalkozok egyáltalán politikával. Hidegen hagy.
26 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Én simán el tudom játszani bármelyik oldalt, szóval a pénz mellett döntenék.
2022. aug. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

Az én életem igy hozta, még 2014-ben, úgy, hogy nem is igazán tudtam, hova vettek fel, aztán kiderült.

Elöször, köpni, nyelni sem tudtam a döbbenettől, aztán annyira jól sikerült az ott eltöltött 6 hónapom, hogy azóta külföldön dolgozok és eszem ágában sincs hazamenni, at all, azok után, amiket ott láttam és átéltem.

2022. aug. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Eszemben sincs olyan munkát elvállalni, amitől szembeköpném magam. Pont azért kell tanulni, hogy te válogathass a munkahelyek között és ne kelljen meghunyászkodni. Elég elcsépelt mondás, de igaz, hogyha szereted a munkád nem dolgozol soha.
2022. aug. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Munkahelyre dolgozni járok, nem politikáról vagy vallásról filozofálni. Egészen addig hidegen hagy a dolog, míg nem várják el, hogy munkaidőben vagy azon kívül politikai rendezvényen vegyek részt, vagy propagandát terjesszek.

Pl az már nem férne bele, ha ki akarnának terelni birkamenetre. De, hogy pl Mészáros tulajdonában lenne a cég, az nem érdekelne.

2022. aug. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Én pont így jártam pár hónapja. Azt hittem, hogy képes leszek befogott orral és síri csendben végezni a dolgom. Úgy voltam vele, hogy legalább viszek egy kis szakértelmet a területre. Aztán kiderült, hogy szakértelemre nincs szükség, a piaci folyamatokhoz idióták de kell egy balek aki aláír és elviszi a balhét. Azóta külföldi multinál vagyok és ágyazok meg az anyacéghez költözéshez.
2022. aug. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%

Mérlegelnék. Jobboldaliként írok:


Fidesz, Mi Hazánk - Elvállalnám

MKKP - Elvállalnám (ha van ingyen sör)


Az összes többi pártnak nem tudnék dolgozni.


Nem lenne bajom egy normális, Gyurcsány-független baloldali párttal, de ilyet nem látok, a kommunista párttal, vagy Szanyival meg szintén elvből nem dolgoznék együtt.

2022. aug. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%
A fideszesek 80%-a ezért támogatja a Fideszt, a saját hasznukért semmi másért.
2022. aug. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Elfogadnám, aztán úgy tennék, mintha... közben pedig tenném el az információkat, és ha összejön valami akkor biztonságos módon szivárogtaknék is.
2022. aug. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#2 melyik pártállami cég volt ez? És mit láttál? Egyébként én dolgoztam pár hónapot a 4ig-nek, az a részleg az teljesen korrekt volt mintha egy multi lenne, jó fej emberekkel, és állami megrendeléshez képest egyáltalán nem begyepesedett technikákkal. Aztán kaptam egy jobb ajánlatot amit nem tudtak túllicitálni...
2022. aug. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%
8as, én próbáltam szivárogtatni, sőt, még tippeket is adtam, senkit sem érdekelt!
2022. aug. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!