Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jakab Péter (A Nép pártján!)...

Jakab Péter (A Nép pártján!) vagy jobbik a népszerűbb? Mit gondolsz róluk?

Figyelt kérdés

2022. aug. 14. 17:09
A kérdező szavazást indított:
Jakab Péter (A Nép pártján!)
Jobbik
12 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez lett a pártjának a neve?
2022. aug. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetett volna rendes neve, Magyar Parízer párt vagy ilyesmi.
2022. aug. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy tudom még nem alapította meg, de nagyon úgy néz ki hogy ezt a nevet fogja viselni az új pártja. Facebookon már gyűjti a likeokat és tagokat.
2022. aug. 14. 17:19
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jakabra rá fog hullani a valóság, hogy az one-man show nem túl jövőképes dolog. Lásd Márki-Zayt. Ő is halad a stáb nélküli one-man showval a politikai süllyesztő felé. Nagy különbség viszont, hogy MZPnek legalább a nyelvtudása ès végzettségei miatt lesz még keresnivalója a politikán kívül, Jakabot viszont annyira lezülleszti az a primitív, iskolázatlan Molnár Enikő, hogy lehet, mèg közmunkásnak is alkalmatlanná válik
2022. aug. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#3 A facebook lájkokkal kitörölheti a hátsóját. Áprilisban is sokan azt hitték hogy mivel többen lájkolták az ellenzékieket mint a fideszt, na majd ebből kormányváltás is lesz. És lett?
2022. aug. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen kedves #5-ös ezzel nagyon jól tisztában vagyok, én is úgy gondolom hogy ez már veszett ügy Jakab részéről, hisz párszor bebizonyította, hogy 20 ezer like az nem 20 ezer szavazó.
2022. aug. 14. 17:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!