Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha egy politikus olcsó kajával...

Ha egy politikus olcsó kajával pózol, akkor népszerűbb lesz? És ezeket a kajákat vajon megeszik utána, vagy kidobják?

Figyelt kérdés

Láttam a Novák Katalint valami transzzsíros lisztes szrral pózolt, Jakab Péter meg vizes kiflivel, és ételszínezékes szójakarikákkal, pirosarannyal.


Akinek 80 ezernél magasabb a fizetése az már nem eszik ilyeneket. Ők meg ugye milliókat keresnek. Ki az aki elhiszi, hogy ilyeneket esznek? De ha meg tényleg ezt eszik akkor az meg még gázabb.



2021. márc. 14. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Már bocs, de nekem nem áll össze a kép. Ha én keresek 140 et havonta és szeretem a paprikás krumplit akkor meg fogom enni. Ha keresek 2 millát havonta akkor is szeretni fogom a paprikás kruplit és meg fogom enni. Attól mert többet keresek nem fogok lemondani azokról a kajákról amiket eddig szerettem és ettem. Nem kell ennyire lekezelőnek lenni. Lássunk a dolgok mögé persze, de ne lássunk minden mögött negatívat.
2021. márc. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem röhögve dobják a kukába.
2021. márc. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
A paprikás krumplit én is szeretem <3
2021. márc. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Mi a sz*r kozod van hozza h mit esznek?
2021. márc. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Jakabnak muszáj volt felhasználnia azt a zsák krumplit, amit becipelt a parlamentbe. Most kb. 1 évig paprikás krumplival fog posztolni a hülyéje... :D
2021. márc. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"Mi a sz*r kozod van hozza h mit esznek?"


Ők reklámozzák hogy mit esznek. Vagyis nyilván nem eszik meg. Senki nem eszik ilyeneket.


"Ha keresek 2 millát havonta akkor is szeretni fogom a paprikás kruplit és meg fogom enni."


Én nem a paprikás krumplira írtam ezt. A vizeskiflis párizsihoz képest a paprikás krumpli már szinte olyan mint a cápauszonyfészekleves. Azt nem fogsz enni akkor sem ha 100 ezret keresel. Mint ahogy kockacukrot sem fogsz ebédelni, pedig finom ugye.

2021. márc. 14. 22:39
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Ha a Szilárd pózolna, akkor tuti jó lenne minden.
2021. márc. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szilárd az nem pózol olcsó kajával. Drága kolbászokat eszik, meg mangalica szalonnát.
2021. márc. 15. 10:35
 9/11 anonim ***** válasza:
Biztos megeszik, de egyértelműen képmutatásból csinálják.
2021. márc. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én Novák Kati melleit enném meg
2021. márc. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!