Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csökkenteni fogod a gázfelhasz...

Csökkenteni fogod a gázfelhasználásodat ahogy az Unió kéri 15%-al?

Figyelt kérdés

2022. aug. 11. 12:18
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Nem használok gázt
26 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%

Akiknek emelkedik a számlájuk azok nagyrésze holtbiztos lehetsz benne, hogy csökkenteni fogják a fogyasztásukat.

Már ezzel teljesülni fog a 15%-os csökkenés.

Úgyhogy a szokásos színjáűtékot látjuk, a kormány a szánpadon hadonászik, hogy nem-nem-nem, a háttérben meg lopakodva végrehajtotta a dolgot.

Engem speciel nem érint.

2022. aug. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Igen, Fideszes vagyok, a világ megmentőjeként tekintek magamra, mint Nagy Feró.


Te nem?


[link]


"Nagy Feró úgy gondolja, hogy a pazarló életmód nem vezet sehova és az egész emberiségnek hasznára lehet, ha spórolunk az energiával."

2022. aug. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ebben Ferónak igaza van.
2022. aug. 11. 12:22
 4/15 anonim ***** válasza:
3%

Az unió bekaphatja.

A legjobb unió a szovjet volt,abban nem kellett spórolni semmivel! Nem kellett figyelni az áram és gázfogyasztást, volt üzemanyag bőségesen! mostanra visszaléptünk vagy száz évet..

2022. aug. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

Aki nem tudja kifizetni, csökkenteni fogja. Aki ki tudja, azt nem érdekli.

Ezzel sem a környezettudatosságra nevelnek, csak kihasználják a tényt, hogy a szegényebb réteget könnyű a pénztárcájánál fogva zsarolni.

2022. aug. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, leszarom mit akar az unió.

Úgy teszek ahogy eddig is tettem, annyit költök amit ki tudok fizetni. Most ehhez majd figyelnem kell a gázfogyasztásomat és ha túllépném a megszabott havi határt akkor majd megpróbálom kicsit visszafogni és másképpen megoldani. Nem azért mert ezt mondja az unió, hanem mert ezt tudom kifizetni.

2022. aug. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%

Az én felhasználásomon már nem lehet csökkenteni.


Brüsszel bekaphatja!

2022. aug. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

#4 - Persze üzemanyag volt, csak autóra kellett 5 évet várni. Sokkal jobb volt, tényleg :D

És az olajársokkok is megálltak a határon. Ja mégse...

2022. aug. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%
Országos fogyasztást kell 15%al csokkenteni, nem feltetlen neked otthon.. Persze így, hogy bizonyos mennyiseg felett dragabb lesz az energia, ig, mar ra is kenyszeritik az embert a taakrekossagra. Nem is baj, nagy pazarlás volt eddig
2022. aug. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
35%
Nem 15%-al, hanem 15%-kal (vagy te élőben is úgy mondod, hogy "százalékal", és nem százaléKKal?)
2022. aug. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!