Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, ti nem szégyellite...

Fideszesek, ti nem szégyellitek Pócs Jánost?

Figyelt kérdés
2022. aug. 11. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
Én azt szégyellem, hogy ilyen ellenzékünk van.
2022. aug. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem, nem szégyellem, felőlem akármit csinálhatnak érted? Engem nem érdekel Szájer homársága, nem érdekel Borkai képmutatása és szexorgiája, nem érdekel Kaleta pedofíliája, nem érdekel Mészáros meggazdagodása, nem érdekel a 7x-es gázár átlagfogyasztás felett, nem érdekel, hogy megemelték a saját fizetésüket, nem érdekel, hogy Orbán azt mondja, hogy mi balatonozzunk, de ő meg adriázik, nem érdekel, hogy a tanárokat semmibe veszik és a gyerekemet nem fogja tanítani senki, mert nem lesz tanár, érted??? Engem nem érdekel, nem érdekel, hogy 400 Ft az Euró, nem érdekel, hogy megszüntették a kedvező KATA adózási formát, nem érdekel, hogy a benzinárat a céges kocsiknak piacira változtatták, és ettől minden drágább lesz, nem érdekel! Engem az érdekel egyedül, hogy vehetem a farhátat meg a 2,8-as tejet hatósági áron, nincsenek szép hazámban migránsok, és a gyerekemet nem fogják mindenféle drag queenek piszkálni az oviban. Engem ez érdekel csak! Munka alapú társadalmat tudás alapú helyett! A tudás nem kell, dolgozzon mindenki! Hajrá Magyarország, Hajrá Magyarok, Hajrá Orbán Viktor!
2022. aug. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Azt se tudom ki az, nem lehet túl fontos figura. Minden pártban vannak kevésbé ütőképes alakok, ez van. A pártvezetést meg a kormányt és legfőképp a kormányfőt kell nézni, nem a negyedik vonalat.
2022. aug. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Semmi különös, csak hozza a fideszes színvonalat. Erre gondolsz egyébként?


[link]

2022. aug. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Aki nem ismerné, annak ajánlom a feljebb linkelten túl a cigányégetős meg a csöcsbámulós videóját.
2022. aug. 11. 09:19
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Semmi sem számít csak ne túcsány legyen vagy mindmeghaltunk volna má régen beeee beeee
2022. aug. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
gyalázat a csóka
júl. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!