Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A német gazdaság 260 milliárd...

A német gazdaság 260 milliárd euró hozzáadott értéket veszíthet a háború miatt Mi lesz így a Németországban dolgozó kivándorló prolikkal?

Figyelt kérdés
[link]

2022. aug. 9. 16:41
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
100%
Októbertől németbe 12 euró a minimálbér! Csaxolok 😂
2022. aug. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
Miért eddig mennyi volt?
2022. aug. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:
Itt nem arról van szó. Arról ha a német gazdaság bajba kerül, majd elvesztitek az állásotokat (a butus lenézett SÜSÜ-nek tartott azaz másnéven k-európai vendégmunkást rúgják ki 1X) és hoppon maradtok :)))
2022. aug. 9. 17:38
 14/46 anonim ***** válasza:
100%

És te ezzel mit foglalkozol?Törődj magaddal.Ez ilyen tipikus magyar dolog hogy mindig mással vagytok elfoglalva és örömködtök ha szív a másik:)

Nem fogják őket kirúgni mert még mindig olcsóbban melóznak mint a németek hoppáré:) Meg ha ki is rúgnák őket az a te kis életedben milyen szintű előrelépést jelenteni itt birkanisztánban a csok-os birodalomban?:)

2022. aug. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:
A csórók mentek ki akik tehetségtelenek ahhoz, hogy itthon boldoguljanak. LEgtöbbje suttyó tanulatlan proli család sarja.
2022. aug. 9. 17:50
 16/46 anonim ***** válasza:
100%

Ja értem akkor a zorvosok is prolik és tanulatlanok is:))

Azért van orvoshiány is itt a prolik hazájában:))

Ezt az észt inkább hagyjuk szerintem.Ezt ne erőltesd szerintem mert nem érted az egészet.🤦‍♂️🤦‍♂️Ja meg a villanyszerelő is proli tudjuk meg a többi szakmunkás aki kinn dupla ha nem tripla annyit keres mint itt a szemétdombon:)))

2022. aug. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:
Orvos? Mekkora része orvos a kivándorlóknak? 1%. Legtöbb kivándorló az tanulatlan szakmunkás suttyó, azaz proli.
2022. aug. 9. 17:56
 18/46 anonim ***** válasza:
100%

Itt azért annyira nem könnyű elveszíteni a munkát mert ha van végleges szerződés az elég szépen be biztosít! De ha esetleg elveszited a munkád, a munkanélküli rendesen ki segít, nem úgy mint otthon ahol 3 hónap után ki vág mint macskát szarni. Úgy szar az az ország ahogy van, és ezt a legnagyobb fájdalommal írom mert közben meg a szülőhazám, de soha nem mennék vissza!

Ha valaki ügyes sokra viszi. Érettségivel jöttem ki nulla nyelvtudással 18 évesen és most 10 év távlatából középszintű nyelvvizsga illetve szakmát végeztem. Sírok hidd el, de csak azért mert ilyen buta vagy.

Hidd el én nem remegek, hogy hogy fizetem majd a számlákat 😊

2022. aug. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
🤣🤣🐑🐑
2022. aug. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
86%
18-as a birkajeleket nem neked szántam:)
2022. aug. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!